Nowości

Nowości w programie ESET NOD32 Antivirus w wersji 15

ESET HOME (dawniej myESET)

Zapewnia lepszą widoczność i kontrolę nad bezpieczeństwem. Zainstaluj zabezpieczenia na nowych urządzeniach, dodawaj i udostępniaj licencje oraz otrzymuj ważne powiadomienia za pośrednictwem aplikacji mobilnej i portalu internetowego. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Przewodnik pomocy online ESET HOME.

Ulepszony system zapobiegania włamaniom działający na hoście (HIPS)

Skanuje obszary pamięci, które mogą zostać zmodyfikowane za pomocą zaawansowanych technik wstrzykiwania szkodliwego oprogramowania. Ulepszenia rozszerzają jego możliwości technologiczne do wykrywania najbardziej wyrafinowanych form szkodliwego oprogramowania.


Obrazy i dodatkowe informacje na temat nowych funkcji w programie ESET NOD32 Antivirus, patrz Co nowego w najnowszej wersji produktów ESET dla użytkowników domowych.


note

Aby wyłączyć powiadomienia Co nowego, przejdź do pozycji Ustawienia zaawansowane > Powiadomienia > Powiadomienia na pulpicie. Kliknij opcję Edytuj obok pozycji Powiadomienia na pulpicie i usuń zaznaczenie pola wyboru Wyświetlaj powiadomienia o nowościach. Aby uzyskać więcej informacji na temat powiadomień, zapoznaj się z sekcją Powiadomienia.