Online instalační balíček

Po stažení Online instalačního balíčku dvojitým kliknutím pravým tlačítkem myši na stažený soubor spusťte instalaci a postupujte podle pokynů na obrazovce.

important

Důležité

Tento způsob instalace vyžaduje připojení k internetu.

INSTALLATION_LIVE

1.Z rozbalovacího menu vyberte požadovanou jazykovou verzi a klikněte na tlačítko Pokračovat. Následně vyčkejte na stažení potřebných souborů.

2.Přečtěte si Licenční ujednání s koncovým uživatelem a pro pokračování klikněte na tlačítko Přijímám.

3.Pokud chcete zařízení spravovat a sledovat jeho bezpečnostní stav prostřednictvím portálu myESET, Připojte toto zařízení k účtumyESET. Chcete-li pokračovat bez připojení, klikněte na Přeskočit přihlášení.

4.Dále si vyberte způsob aktivace. Pokud již máte v počítači nainstalovanou starší verzi programu, licenční údaje se převezmou automaticky.

5.Na základě vaší licence průvodce instalací zjistí, který ESET produkt má nainstalovat. Vždy se předvybere produkt, který obsahuje nejvíce bezpečnostních funkcí. Pokud si přejete nainstalovat jiný bezpečnostní produkt ESET, klikněte na možnost Změnit produkt.

6.Vyberte své preference pro systém zpětné vazby ESET LiveGrid® a detekci Potenciálně nechtěných aplikací. Grayware (neboli PUA – potenciálně nechtěné aplikace) představuje širokou škálu aplikací, které nejsou jednoznačně škodlivé jako malware nebo trojské koně. Mohou však instalovat nechtěný software, měnit chování vašeho zařízení a provádět neočekávané operace či akce bez vašeho vědomí. Další informace naleznete v kapitole Potenciálně nechtěné aplikace ve slovníku pojmů.

7.Rozhodněte se, zda se chcete zapojit do programu zvyšování spokojenosti zákazníků. Zapojením do programu poskytnete společnosti ESET anonymní informace související s používáním našich produktů. Shromážděné údaje nám pomohou zlepšit produkty. Informace nebudou sdíleny se třetími stranami. Jaké sbíráme informace? Kliknutím na tlačítko Pokračovat spustíte instalaci. Může to chvíli trvat.

8.Kliknutím na tlačítko Dokončit ukončíte Průvodce instalací.

note

Poznámka

Po dokončení instalace a aktivování produktu se zahájí stahování aktualizací modulů. V tuto chvíli se teprve začnou inicializovat moduly ochrany a některé funkce nemusí být do dokončení aktualizace dostupné.