Додаткові параметри

Сканування за розкладом

Можна запланувати сканування на певні дні тижня. Це сканування буде виконуватись кожного тижня у вибрані дні. Щоб запланувати щотижневе сканування комп’ютера, виконайте такі дії:

1.Клацніть Сканування за розкладом у групі параметрів Додаткові параметри

2.Натисніть Увімкнути

3.Виберіть інтервал сканування. Для цього клацніть дні та виберіть час виконання сканування.

4.Натисніть Оновити

Заплановане сканування буде виконуватися, навіть коли пристрій працює в режимі очікування.

 

Захист у реальному часі

Модуль сканування в реальному часі автоматично запускається разом із системою та перевіряє використовувані файли. Він автоматично сканує папку Download та інстальовані чи оновлені програми.

 

Система репутації ESET LiveGrid

ESET LiveGrid — це система завчасного попередження, яка забезпечує додатковий рівень безпеки вашого пристрою. Наше рішення постійно відстежує запущені в системі програми та процеси й аналізує їх на основі останніх даних від мільйонів користувачів ESET у всьому світі. Це забезпечує кращу ефективність і більш високу точність проактивного захисту та вищу швидкість сканування для всіх користувачів ESET. Радимо ввімкнути цю функцію.

 

Система зворотного зв’язку ESET LiveGrid

Дозволяє нам збирати й автоматично оброблювати анонімну статистику, звіти про аварійне завершення роботи та діагностичні дані про підозрілі об’єкти. На основі цих даних в нашій хмарній системі створюються механізми виявлення.

 

Виявлення потенційно небажаних програм

Потенційно небажаною є програма, що містить рекламу, інсталює панелі інструментів, відстежує результати пошуку чи має інше незрозуміле призначення. Проте в деяких випадках переваги від використання потенційно небажаної програми переважають ризики. Саме тому система безпеки ESET відносить такі програми до категорії зниженого ризику порівняно з іншими типами зловмисного ПЗ.

 

Виявлення потенційно небезпечних програм

Існує багато легальних програм, призначених для спрощення адміністрування пристроїв у мережі. Проте, потрапивши не в ті руки, вони можуть використовуватися для зловмисних цілей. Щоб відстежувати такі програми та за бажанням блокувати їх, увімкніть функцію Виявляти потенційно небезпечні програми. Потенційно небезпечні програми — характеристика, яка застосовується до комерційного легального програмного забезпечення. До них належать такі програми, як засоби віддаленого доступу, програми для зламу паролів і клавіатурні шпигуни.

 

Рівень сканування

Існує два рівні сканування:

Smart-сканування передбачає перевірку інстальованих програм, файлів DEX (виконувані файли для ОС Android), SO (бібліотеки), архівів із максимальною глибиною сканування до 3 вкладених архівів і вмісту SD-картки.

Детальне сканування передбачає перевірку всіх типів файлів, незалежно від їх розширення, як у внутрішній пам’яті, так і на SD-картці.