Захист від фішинг-атак

Терміном фішинг називається злочинна діяльність із використанням соціотехнік (маніпулювання користувачами для отримання конфіденційної інформації). Зазвичай мета фішингу — отримати доступ до таких конфіденційних даних, як номери банківських рахунків, кредитних карток, PIN-коди, імена користувачів і паролі.

Рекомендуємо ввімкнути Захист від фішинг-атак. Щодо всіх потенційних фішинг-атак із веб-сайтів або доменів ви побачите сповіщення про спробу атаки.

Функція захисту від фішинг-атак інтегрується з усіма найпоширенішими браузерами, що підтримує ОС Android, зокрема Chrome та іншими стандартними браузерами, попередньо інстальованими на пристроях Android (на пристрої вони зазвичай називаються Інтернет або браузер). Інші браузери не підтримуються, оскільки не забезпечують належну інтеграцію для цієї функції. Щоб користуватися всіма її перевагами, рекомендуємо не застосовувати такі браузери.

 

Покращте роботу. ESET Smart TV Security попереджає, коли функції захисту від фішинг-атак потрібні додаткові дозволи від ОС Android. Торкніться опції Дозволити, щоб відкрити системні параметри доступності та вирішити, чи надавати підтримку більшій кількості браузерів і чи вмикати захист для роботи в режимі інкогніто. Якщо ви не хочете, щоб це позначалося як проблема, виберіть Ігнорувати цю проблему (не рекомендується).