Išplėstiniai parametrai

Suplanuotas nuskaitymas

Galite suplanuoti nuskaitymą konkrečiomis savaitės dienomis. Įrenginys bus reguliariai nuskaitomas kiekvieną savaitę pasirinktomis dienomis. Jei norite suplanuoti nuskaitymą kas savaitę, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

1.Paspauskite Suplanuoti nuskaitymą parinktyje Išplėstiniai nustatymai

2.Click Įjungti

3.Pasirinkite nuskaitymo intervalą paspausdami dienas, kuriomis norite atlikti nuskaitymą, ir pasirinkdami laiką, kada įrenginys turėtų būtų nuskaitomas.

4.Paspauskite Naujinti

Suplanuotas nuskaitymas bus atliekamas net tada, kai bus įjungtas įrenginio budėjimo režimas.

 

Apsauga realiuoju laiku

Nuskaitymo realiuoju laiku priemonė automatiškai paleidžiama paleidus sistemą ir nuskaito failus, kuriuos naudojate. Ji automatiškai nuskaito Download aplanką ir įdiegtas ar atnaujintas programas.

 

Reputacijos sistema „ESET LiveGrid®“

„ESET LiveGrid®“ yra saugos sistema, sukurta tam, kad suteiktų jūsų įrenginiui papildomą apsaugos lygį. Ji nuolat stebi sistemoje veikiančias programas ir procesus naudodama naujausius duomenis, gaunamus iš milijonų ESET vartotojų pasaulyje. Taip mes galime užtikrinti vis geresnę aktyvią visų mūsų ESET vartotojų apsaugą ir nuskaitymo greitį. Šią funkciją rekomenduojame įjungti.

 

Atgalinio ryšio sistema „ESET LiveGrid®“

Ji leidžia kaupti anoniminę statistiką, strigčių ataskaitas ir informaciją apie įtartinus objektus, kuriuos mes automatiškai apdorojame kurdami aptikimo mechanizmus mūsų debesijos sistemoje.

 

Aptikti galimai nepageidaujamas programas

Galimai nepageidaujama programa – tai programa su reklamos programomis, ji diegia įrankių juostas, seka jūsų paieško rezultatus arba atlieka kitokius neaiškus uždavinius. Tam tikrais atvejais gali atrodyti, kad galimai nepageidaujamos programos keliami pavojai nublanksta prieš jos suteikiamus privalumus. Dėl šios priežasties ESET priskiria tokias programas žemos rizikos kategorijai (palyginti su kitų tipų kenkėjiškomis programomis).

 

Aptikti galimai nesaugias programas

Yra daug teisėtų programų, kurios yra sukurtos supaprastinti tinklo įrenginių administravimą. Vis dėlto piktavalių rankose jos gali būti naudojamos netinkamai arba siekiant pakenkti. Įjunkite parinktį Aptikti galimai nesaugias programas, kad būtų stebimos ir pageidaujant blokuojamos šių tipų programos. Galimos nesaugios programos yra komercinės, teisėtos programinės įrangos klasifikacija. Šiai kategorijai priskiriamos tokios programos kaip nuotolinės prieigos įrankiai, slaptažodžių iššifravimo ir klavišų registravimo programos.

 

Nuskaitymo lygis

Galite rinktis iš dviejų nuskaitymo lygių:

Išmanusis – išmaniojo nuskaitymo metu nuskaitomos įdiegtos programos, DEX failai (vykdomieji „Android“ OS failai), SO failai (bibliotekos), archyvai, kuriuose nuskaitomi ne daugiau kaip trys įdėtieji archyvai, ir SD kortelių turinys.

Išsamusis – išsamiojo nuskaitymo metu nuskaitomi visi failų tipai, neatsižvelgiant į jų plėtinį, vidinėje atmintyje ir SD kortelėje.