Apsauga nuo sukčiavimo

Terminas sukčiavimas apsimetant apibrėžia nusikalstamą veiklą, kurią atliekant naudojami socialinės inžinerijos metodai (manipuliavimas vartotojais siekiant išgauti konfidencialios informacijos). Sukčiavimas apsimetant dažnai naudojamas siekiant gauti prieigą prie slaptų duomenų, pvz., banko sąskaitų numerių, kredito kortelių numerių, PIN kodų, vartotojo vardų ir slaptažodžių.

Primygtinai rekomenduojame palikti apsaugos nuo sukčiavimo apsimetant funkciją įjungtą. Apie visas galimas sukčiavimo apsimetant atakas iš svetainių ar domenų būsite informuojami pranešimais apie ataką.

Apsauga nuo sukčiavimo veikia naudojant daugelį dažniausiai naudojamų naršyklių, kurios veikia „Android“ OS, įskaitant Chrome ir kitas naršykles, kurios būna iš anksto įdiegtos „Android“ įrenginiuose (jos dažniausiai žymimos kaip Internetas arba Naršyklė). Kitos naršyklės gali būti įtrauktos į neapsaugotųjų sąrašą, nes jos nėra visiškai suderinamos su apsaugos nuo sukčiavimo funkcija. Kad galėtumėte naudotis visomis apsaugos nuo sukčiavimo funkcijomis, rekomenduojame nenaudoti nepalaikomų naršyklių.

 

Išplėskite funkcijas – ESET Smart TV Security įspėja, jei apsaugos nuo sukčiavimo apsaugai reikia suteikti daugiau teisių „Android“ OS. Bakstelėdami Leisti atidarykite sistemos pritaikymo neįgaliesiems parametrus ir peržiūrėję pasirinkite parinktis, kurios leistų naudoti daugiau naršyklių ir apsaugotų naršant privačiuoju (slaptuoju) režimu. Jei nenorite, kad apie šį nesklandumą būtų pranešta kaip apie problemą, bakstelėkite Nepaisyti šios problemos (nerekomenduojama).