Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Мережа

Сервер ESET PROTECT і клієнтські комп’ютери, якими керує ESET PROTECT, повинні бути підключені до Інтернету, щоб мати доступ до репозиторію ESET та серверів активації. Якщо ви не плануєте підключати клієнти безпосередньо до Інтернету, то для з’єднання мережі з Інтернетом можна скористатися проксі-сервером (не плутати з ESET Bridge проксі-сервером HTTP).

Клієнтські комп’ютери мають бачити сервер ESET PROTECT – потрібно, щоб клієнтські комп’ютери могли обмінюватися даними із сервером ESET PROTECT. Таким чином можна застосовувати віддалене розгортання та функцію сигналу пробудження.

ESET PROTECT для Windows/Linux працює з інтернет-протоколами IPv4 і IPv6. Віртуальний пристрій ESET PROTECT працює лише з IPv4.

Використовувані порти

Якщо в мережі використовується брандмауер, див. список можливих портів мережевого зв’язку, які використовуються, коли у вашій інфраструктурі інстальовано продукт ESET PROTECT із його компонентами.

Вплив обміну даними між сервером ESET PROTECT і агентом ESET Management на мережевий трафік

Програми на клієнтських комп’ютерах обмінюються даними із сервером ESET PROTECT не напряму, а через агент ESET Management. Цим рішенням легше керувати й воно має менше вимог до даних, які передаються через мережу. Мережевий трафік залежить від інтервалу підключення до клієнта й типу завдань, які виконують клієнти. Навіть якщо в клієнті не виконуються та не заплановано завдання, агент ESET Management обмінюється даними із сервером ESET PROTECT один раз кожного інтервалу підключення. Кожне підключення створює трафік. Приклади трафіку наведено в таблиці нижче.

Тип дії

Трафік в одному інтервалі підключення

Завдання клієнта: Сканувати без очищення

4 КБ

Завдання клієнта: Оновити модулі

4 КБ

Завдання клієнта: Запит журналу SysInspector

300 КБ

Політика: Антивірус — максимальний захист

26 КБ

Інтервал реплікації агента ESET Management

Щоденний трафік, створений неактивним агентом ESET Management

1 хвилина

16 МБ

15 хвилин

1 МБ

30 хвилин

0.5 МБ

1 год.

144 КБ

1 день

12 КБ

Щоб вирахувати загальний трафік, створений агентами ESET Management, скористайтеся цією формулою:

Кількість клієнтів * (щоденний трафік неактивного агента + (трафік для конкретного завдання * повторення завдання на день))

Якщо ви використовуєте ESET Inspect, ESET Inspect Connector генерує 2–5 МБ щоденного трафіку (конкретний обсяг залежить від кількості подій).