Průvodce prvotním spuštěním

Při prvním přihlášení do ESET PROTECT Cloud Web Console se zobrazí průvodce prvotním spuštěním. Můžete jej využít k vygenerování instalačního balíčku pro nasazení ESET Management Agentů ve své síti.

Vytvořit si můžete balíček ESET PROTECT Live Installer, který obsahuje ESET Management Agenta a bezpečnostní produkt ESET (pro Windows nebo macOS). Pro nasazení ESET Management Agenta na linuxové počítači využijte instalační skript agenta.

Pro vytvoření balíčku ESET PROTECT Live Installer:

1.Na úvodní obrazovce Průvodce prvotním spuštěním klikněte na tlačítko Pokračovat.

cloud_startup_wizard_welcome

2.Vyberte si požadovaný balíček:

Windows : V sekci Možnosti instalace a ochrany vyberte vámi požadovaná nastavení. Přijměte licenční ujednání s koncovým uživatelem a kliknutím na tlačítko Stáhnout zahajte stahování instalačního balíčku. Pomocí možnosti Přizpůsobit instalační balíček můžete upravit další parametry instalačního balíčku ještě před jeho stažením.

macOS : V sekci Možnosti instalace a ochrany vyberte vámi požadovaná nastavení. Přijměte licenční ujednání s koncovým uživatelem a kliknutím na tlačítko Stáhnout zahajte stahování instalačního balíčku. Pomocí možnosti Přizpůsobit instalační balíček můžete upravit další parametry instalačního balíčku ještě před jeho stažením.

Linux : V sekci Možnosti instalace a ochrany vyberte vámi požadovaná nastavení. Přijměte licenční ujednání s koncovým uživatelem a kliknutím na tlačítko Stáhnout zahajte stahování instalačního balíčku. Pomocí možnosti Přizpůsobit instalační balíček můžete upravit další parametry instalačního balíčku ještě před jeho stažením.