ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Generování přehledu

Přehled můžete jednorázově vygenerovat jedním z níže uvedených způsobů:

V hlavním menu klikněte na záložku Přehledy a přejděte do sekce Kategorie a přehledy. Vyberte šablonu přehledu, kterou chcete vygenerovat. Pokud chcete provést změny v šabloně přehledu, najeďte myší na požadovanou šablonu, klikněte na ikonu ozubeného kolečka a klikněte a z kontextového menu vyberte možnost Změnit.

oPro vygenerování přehledu a jeho zobrazení v ESET PROTECT Cloud Web Console jednoduše klikněte na dlaždici, která reprezentuje jeho šablonu. Následně si ho v případě potřeby můžete uložit, kliknutím na tlačítko Vygenerovat a stáhnout, v požadovaném formátu do svého počítače. Vybrat si můžete formát .pdf nebo .csv. CSV je vhodný formát pouze pro tabulková data a jako oddělovač je použit středník ;. Pokud si stáhnete přehled ve formátu CSV a ve sloupci, ve kterém očekáváte text, jsou uvedena čísla, pro korektní zobrazení dat si stáhněte přehled ve formátu PDF.

V hlavním okně přejděte na záložku Úlohy, klikněte na tlačítko Nová > add_new_default Serverová úloha a vytvořte úlohu na Generování přehledu.

oÚloha se vytvoří a bude připravena k použití. Vyberte v seznamu vytvořenou úlohu a klikněte na možnost Spustit nyní. Úloha se okamžitě spustí a dojde k vygenerování přehledu na základě vámi definovaných parametrů.

oPopis parametrů, které je možné konfigurovat, naleznete v kapitole Generování přehledu.


note

Pokud máte přehled zobrazen v ESET PROTECT Cloud Web Console, po kliknutí na položku uvedenou v přehledu se zobrazí kontextové menu s dalšími možnostmi.

MDR přehled

MDR přehled je bezpečnostní přehled pro poskytovatele MDR (Managed Detection and Response).

K vygenerování MDR přehledu potřebujete licenci pro ESET Inspect. Pro generování MDR přehledu potřebuje uživatel sadu oprávnění s funkcí Komplexní přehledy (sada oprávnění pro administrátora, pouze pro čtení nebo vlastní):

1.V hlavním menu klikněte na záložku Přehledy a přejděte do sekce Kategorie a přehledy.

2.Klikněte na Komplexní přehledy a Šablona MDR přehledu.

3.Klikněte na Vygenerovat a stáhnout. MDR přehled můžete vygenerovat pouze jako soubor s příponou .odt.