ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

ESET Inspect Cloud

ESET Inspect Cloud je komplexní EDR (Endpoint Detection and Response) systém, který nabízí následující funkce: detekce incidentů, správu incidentu a reakce na ně, sběr dat, indikaci na kompromitaci systémů, detekci anomálií, detekci chování a poručení firemní politiky. Pro více informací o produktu, jeho instalaci a možnostech se podívejte do ESET Inspect CloudESET Inspect Cloud příručky.


important

ESET Enterprise Inspector a ESET Dynamic Threat Defense byl přejmenován na ESET Inspect, resp. ESET LiveGuard Advanced.

V této souvislosti může být vyžadována vaše součinnost při řešení problémů způsobených přejmenováním , pokud jste provedli aktualizaci z ESET PROTECT Cloud 3.2 a máte vytvořené přehledy, dynamické skupiny, oznámení nebo jiné typy pravidel, které filtrují data související s ESET Dynamic Threat Defense nebo ESET Enterprise Inspector.

Konfigurace ESET Inspect Cloud

ESET Inspect Cloud můžete aktivovat prostřednictvím účtu ESET Business Account. Pro aktivaci ESET Inspect Cloud Connector musíte vlastnit licenci na ESET Inspect Cloud.

Tlačítko ESET Inspect Cloud je dostupné pouze v případě, že vlastníte licenci na ESET Inspect Cloud a ESET Inspect Cloud máte připojen k ESET PROTECT Cloud. Uživatel Web Console potřebuje alespoň sadu oprávnění s hodnotou pouze pro čtení u možnosti Přístup k ESET Inspect.

Nasazení ESET Inspect Connector na spravovaná zařízení

V hlavním menu na záložce Počítače vyberte jeden nebo více počítačů, klikněte na tlačítko Počítač a z kontextového menu vyberte možnost icon_eset Řešení > icon_eia Zapnout ESET Inspect, čímž nasadíte ESET Inspect Connector na spravované Windows/Linux/macOS počítače.

Reportování ESET Inspect Cloud detekcí v ESET PROTECT Cloud

ESET PROTECT Cloud neukládá detekce odeslané z ESET Inspect Cloud, proto je neuvidíte v sekci Detekce. Statistiky ESET Inspect Cloud detekcí naleznete v ESET PROTECT Cloud na Nástěnce > ESET Inspect.

Další kategorií detekcí reportovaných ESET Inspect Cloud serverem jsou icon_blocked Blokované soubory. Jedná se o pokusy o spuštění souborů, které jsou prostřednictvím ESET Inspect Cloud blokovány (na základě kontrolního součtu).

Kliknutím na detekci a vybráním možnosti icon_inspect_default Prozkoumat (Inspect) si otevřete detaily detekce v ESET Inspect Cloud Web Console.