ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

ESET Inspect

ESET Inspect je komplexní EDR (Endpoint Detection and Response) systém, který nabízí následující funkce: detekce incidentů, správu incidentu a reakce na ně, sběr dat, indikaci na kompromitaci systémů, detekci anomálií, detekci chování a poručení firemní politiky. Pro více informací o produktu, jeho instalaci a možnostech se podívejte do ESET InspectESET Inspect příručky.


important

Následující bezpečnostní řešení ESET pro firmy byla přejmenována:

Původní název:

Nový název:

Přejmenováno ve verzi:

ESET PROTECT

ESET PROTECT On-Prem

11.0

ESET PROTECT Cloud

ESET PROTECT

5.0

ESET Inspect

ESET Inspect On-Prem

2.0

ESET Inspect Cloud

ESET Inspect

 

Konfigurace ESET Inspect

ESET Inspect můžete aktivovat prostřednictvím účtu ESET Business Account. Pro aktivaci ESET Inspect Connector musíte vlastnit licenci na ESET Inspect.

Tlačítko ESET Inspect je dostupné pouze v případě, že vlastníte licenci na ESET Inspect a ESET Inspect máte připojen k ESET PROTECT. Uživatel Web Console potřebuje alespoň sadu oprávnění s hodnotou pouze pro čtení u možnosti Přístup k ESET Inspect.

Nasazení ESET Inspect Connector na spravovaná zařízení

V hlavním menu na záložce Počítače > kliknutím do políček vyberte jeden nebo více počítačů > klikněte na tlačítko Počítač > vyberte možnost icon_eset Řešení > icon_eia Zapnout ESET Inspect, čímž nasadíte ESET Inspect Connector na spravované stanice s Windows/Linux/macOS.

Reportování ESET Inspect detekcí v ESET PROTECT

ESET PROTECT neukládá detekce odeslané z ESET Inspect, proto je neuvidíte v sekci Detekce. Statistiky ESET Inspect detekcí naleznete v ESET PROTECT na Nástěnce > ESET Inspect.

Další kategorií detekcí reportovaných ESET Inspect serverem jsou icon_blocked Blokované soubory. Jedná se o pokusy o spuštění souborů, které jsou prostřednictvím ESET Inspect blokovány (na základě kontrolního součtu).

Kliknutím na detekci a vybráním možnosti icon_inspect_default Prozkoumat (Inspect) si otevřete detaily detekce v ESET Inspect Web Console.