Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Генерувати звіт

Є кілька способів створити звіт миттєво із шаблону.

Перейдіть у меню Швидкі посилання на панелі вгорі й натисніть Створити звіт. Виберіть наявний шаблон звіту й натисніть Створити зараз.

Натисніть Звіти й виберіть вкладку Категорії та шаблони. Виберіть шаблон для створення звіту. Якщо ви хочете внести зміни в шаблон, натисніть піктограму шестірні, а потім – Змінити.

oЩоб створити звіт і переглянути його у веб-консолі ESET PROTECT, натисніть плитку звіту. Коли звіт буде створено, можете натиснути Створити й завантажити, щоб зберегти його в потрібному форматі. Можна вибрати розширення .pdf або .csv. Формат CSV підходить лише для табличних даних і використовує символ ; (двокрапка) як роздільник. Якщо ви завантажили звіт CSV, а в стовпці, де ви очікували бачити текст, відображаються цифри, рекомендуємо завантажити звіт PDF для перегляду тексту.

Щоб створити нове завдання Створення звіту, перейдіть у меню Завдання > Створити > add_new_defaultСерверне завдання.

oПісля цього створиться завдання. Воно відображатиметься в списку Типи завдань. Виберіть це завдання й натисніть Виконати зараз унизу сторінки. Завдання виконається негайно.

oНалаштуйте параметри (як описано в завданні Створення звіту) і натисніть Готово.


note

Якщо натиснути елемент звіту, який показано у веб-консолі ESET PROTECT, з’являється детальне меню з додатковими опціями.