Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Створення інсталятора агента і продукту ESET для захисту – Windows

Є кілька способів створити інсталятор для агента й продукту з безпеки ESET для Windows:

Швидкі посилання > Розгорнути агент > Windows

Інсталятори > Новий інсталятор

Демонстрація ESET PROTECT

Натисніть Windows > Завантажити інсталятор або скористатися ESET Remote Deployment Tool


important

Пакет інсталятора — це файл із розширенням .exe, який можна використати тільки в операційних системах Microsoft Windows.

 

1.Доставка — Вибрати Завантажити інсталятор або скористатися ESET Remote Deployment Tool


note

Якщо вибрано інший тип інсталятора, дотримуйтеся відповідних інструкцій:

Спочатку розгорнути агент (інсталятор сценарію агента)

Використовуйте для розгортання GPO або SCCM

2.Компоненти. Установіть або зніміть прапорці поруч із такими параметрами:

Management Agent. Якщо у меню Вміст пакета не вибрано інші елементи, інсталятор міститиме лише ESET Management Agent. Виберіть цей параметр, якщо потрібно інсталювати продукт безпеки ESET на клієнтському комп’ютері пізніше, або в тому разі, якщо на клієнтському комп’ютері вже інстальовано продукт безпеки ESET.

Продукт для захисту. Включає продукт ESET для захисту з агентом ESET Management. Виберіть цей параметр, якщо на клієнтському комп’ютері не інстальовано продукт ESET для захисту й ви хочете інсталювати його за допомогою агента ESET Management.

Full Disk Encryption: можливість шифрування доступна тільки з активною ліцензією ESET Full Disk Encryption.

ESET Inspect Connector: додати ESET Inspect в інсталятор.

3.Установіть прапорець Взяти участь у програмі удосконалення продуктів, щоб надсилати в компанію ESET анонімні дані телеметрії і звіти про аварійне завершення роботи (тип і версія ОС, версія продукту ESET та інші дані про продукт).

4.Батьківська група (необов’язково): виберіть батьківську групу, куди веб-консоль ESET PROTECT додасть комп’ютер після інсталяції агента. Ви можете вибрати наявну статичну групу або створити нову, якій буде призначено комп’ютер після розгортання інсталятора. Після вибору батьківської групи в інсталятор будуть додані всі політики, застосовані до вибраної групи.

5.Ім’я хоста сервера (необов’язково): уведіть ім’я хоста або IP-адресу сервера ESET PROTECT. За необхідності в полі Порт можна вказати номер порту (за замовчуванням використовується номер 2222).

6.Сертифікат однорангового вузла:

сертифікати ESET PROTECT: сертифікати однорангового вузла для інсталяції агента й центра сертифікації ESET PROTECT вибираються автоматично. Якщо ви хочете скористатись іншим сертифікатом, натисніть опис сертифіката ESET PROTECT у розкривному меню з доступними сертифікатами.

Спеціальний сертифікат: якщо для автентифікації ви використовуєте спеціальний сертифікат, клацніть "Спеціальний сертифікат", виберіть і передайте сертифікат .pfx, а потім виберіть його під час інсталяції агента. Додаткову інформацію див. в розділі Сертифікати.

Парольна фраза сертифіката: за потреби введіть парольну фразу сертифіката (якщо ви вказали парольну фразу під час інсталяції сервера ESET PROTECT (на кроці створення центру сертифікації) або використовуєте спеціальний сертифікат, що містить парольну фразу). В іншому разі залиште поле Парольна фраза сертифіката порожнім.


warning

Парольна фраза сертифіката не може містити такі символи: " \ Ці символи спричиняють критичну помилку під час ініціалізації агента.


important

Пам’ятайте, що парольну фразу можна видобути з поля Парольна фраза сертифіката, оскільки воно міститься у інсталятора.

 

7. arrow_down_business Налаштувати додаткові параметри

8. Клацніть Готово або Налаштування продукту.

9. arrow_down_business Продукт з безпеки

Якщо на кроці 2 вибрано Full Disk Encryption або ESET Inspect Connector, їхні налаштування також можна змінити.

arrow_down_business Повнодискове шифрування

arrow_down_business ESET Inspect Connector

10. Натисніть Готово.

11. Завантажте згенерований універсальний пакет інсталяції. Виберіть версію для розгортання:

o32-розрядна (наприклад, PROTECT_Installer_x86_en_US.exe)

o64-розрядна (наприклад, PROTECT_Installer_x64_en_US.exe)

oARM64 (наприклад, PROTECT_Installer_arm64.exe). Неможливо інсталювати версію x86 або x64 агента ESET Management або продукту ESET для захисту у Windows ARM64.


important

Усі дані, завантажені з репозиторія (репозиторія ESET або дзеркала клієнтського репозиторія), мають цифровий підпис ESET. Сервер ESET PROTECT перевіряє хеші файлів і сигнатури PGP. Сервер ESET PROTECT генерує універсальний інсталятор локально. Тому універсальний інсталятор не має цифрового підпису. Через це під час його завантаження у веб-браузері може з’явитися застереження. Окрім цього, може відобразитися застереження в операційній системі, а сама інсталяція може відхилятися в системах, у яких блокуються непідписані інсталятори.

 

12. Після створення та завантаження пакета універсального інсталятора виконати розгортання агента ESET Management можна двома способами:

Локально на клієнтському комп’ютері Запустіть файл пакета інсталяції на клієнтському комп’ютері. Він інсталює агент ESET Management й продукт ESET для захисту на пристрої та підключає пристрій до ESET PROTECT. Інсталятор ESET Endpoint Antivirus/Security, створений в ESET PROTECT 8.1 і новіших версій підтримує Windows 10 Enterprise для віртуальних робочих столів і багатосеансового режиму Windows 10. Покрокові інструкції можна переглянути в майстрі інсталяції. Щоб приховати вікно майстра інсталяції, можна запустити пакет інсталяції в режимі неоголошення.

Використання ESET Remote Deployment Tool для одночасного розгортання агентів ESET Management на кількох клієнтських комп’ютерах.