Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Експортувати відкритий ключ

Щоб експортувати Центр сертифікації, натисніть «Додатково» > Центри сертифікації.


note

Щоб експортувати відкритий ключ, користувач повинен мати права на використання сертифікатів. Більш докладну інформацію див. в повному списку прав доступу.

1.Виберіть у списку потрібний Центр сертифікації та поставте біля нього прапорець.

export_a_public_key

2.Виберіть один із варіантів експорту:

a.Виберіть Дії > export_default Експортувати відкритий ключ. Виберіть цей параметр, якщо потрібно імпортувати відкритий ключ в інший інстальований екземпляр ESET PROTECT (перенесення з одного сервера на інший). Введіть назву відкритого ключа й натисніть Зберегти. Відкритий ключ експортується як файл .der.

b.Виберіть Дії > export_default Експортувати відкритий ключ як Base64. Ви можете скопіювати рядок сертифіката з кодуванням Base64 або клацніть Завантажити, щоб завантажити сертифікат із кодуванням Base64 як файл.

export_public_key_cerf

 


important

Якщо видалити Центр сертифікації ESET PROTECT за замовчуванням і створити новий, він не працюватиме. Перш ніж замінювати ЦС, потрібно створити та розповсюдити сертифікати однорангових вузлів, підписані новим ЦС. Крім цього, потрібно змінити сертифікат сервера в Докладніше > Параметри, а потім перезавантажити службу сервера ESET PROTECT.