Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Оновити компоненти ESET PROTECT

Завдання з ESET PROTECT оновлення компонентів  використовується для оновлення компонентів (агента ESET PROTECT, сервера ESET Management, веб-консолі ESET PROTECT і MDM, але не Apache Tomcat і проксі-сервера Apache HTTP). Завдання з оновлення можна запустити лише на комп’ютері, де інстальовано агента ESET Management. Також агента має бути інстальовано на сервері ESET PROTECT.


important

ESET PROTECT 9 відображає автоматичне сповіщення за наявності більш нової версії сервера ESET PROTECT.

Виконати оновлення до ESET PROTECT 9.1 можна тільки з ESMC версії 7.2 і новіших. Більш докладні інструкції див. в посібнику з інсталяції.

Див. також інформацію про інші способи оновлення ESET PROTECT до останньої версії.

Щоб уникнути збоїв під час інсталяції, перед інсталяцією чи оновленням продуктів ESET, ESET Management агент перевіряє, чи:

репозиторій доступний;

достатньо вільного місця (1 ГБ) на клієнтському комп’ютері (недоступно для Linux).

 

Щоб створити нове завдання клієнта, виберіть один із наведених нижче варіантів:

Виберіть Завдання > Створити > add_new_defaultЗавдання клієнта.

Клацніть Завдання, виберіть потрібний тип завдання й клацніть Створити > add_new_defaultЗавдання клієнта.

Клацніть цільовий пристрій у вікні Комп’ютери й виберіть пункти icon_tasks Завдання > add_new_defaultСтворити завдання.

Основна

У розділі Основне введіть основну інформацію про завдання, як-от назву й опис (необов’язково). Клацніть Вибрати теги, щоб призначити теги.
У розкривному меню Завдання виберіть тип завдання, яке потрібно створити й налаштувати. Якщо перед створенням завдання ви вибрали конкретний тип завдання, у меню Завдання параметри буде встановлено на основі попереднього вибору. Завдання (див. список усіх завдань) визначає параметри та поведінку завдання.

Налаштування

Установіть прапорець I accept the terms of the application End User License Agreement and acknowledge the Privacy Policy (Приймаю умови ліцензійної угоди й політики конфіденційності щодо цієї програми). Див. розділ Ліцензійна угода з кінцевим користувачем (EULA), умови використання й політика конфіденційності для продуктів ESET.

Еталонний ESET PROTECT Server: виберіть версію ESET PROTECT Server зі списку. Усі компоненти ESET PROTECT буде оновлено до версій, сумісних з вибраним сервером.

Поставте прапорець Автоматично перезавантажувати за необхідності, щоб примусово виконати автоматичне перезавантаження клієнтського комп’ютера після інсталяції. Або ви можете не встановлювати прапорець і вручну перезавантажити клієнтські комп’ютери. Ви можете налаштувати процедуру перезавантаження та вимкнення керованих комп’ютерів. На комп’ютері має виконуватися агент ESET Management 9.1 і новіших версій, а також продукт з безпеки ESET, які підтримують цей параметр.

Звіт

Перегляньте зведену інформацію про налаштовані параметри й натисніть Готово. Створиться клієнтське завдання й відкриється спливаюче вікно:

Клацніть Створити тригер (рекомендується), щоб указати цільові об’єкти клієнтського завдання (комп’ютери або групи) й тригер.

Якщо ви клацнули Закрити, можна створити Тригер пізніше: клацніть екземпляр клієнтського завдання й у розкривному меню виберіть пункт restart_default Запустити на.

client_task_finish

У розділі Завдання відображаються індикатор перебігу, піктограма статусу та відомості кожного створеного завдання.


important

Оновлення може тривати довше залежно від конфігурації системи й мережі. Неможливо отримати доступ до веб-консолі під час оновлення сервера або веб-консолі ESET PROTECT. Після оновлення увійдіть на веб-консоль і перевірте, що маєте останню версію ESET PROTECT у розділі Довідка > Про програму.