Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Сповіщення

Сповіщення мають важливе значення для відстеження загального стану вашої мережі. Коли відбувається нова подія (згідно з конфігурацією сповіщень), ви отримуєте сповіщення за допомогою визначеного методу (через trap-повідомлення SNMP, електронну пошту або сповіщення на сервер syslog), що дає вам змогу вжити відповідні заходи. Можна налаштувати автоматичні сповіщення, що генеруватимуться під час певних подій, зокрема сповіщення про виявлені об’єкти, застарілі робочі станції тощо. Додаткову інформацію про сповіщення та їхні тригери див. в описі відповідних сповіщень.

notifications

Щоб створити нове сповіщення, виберіть Створити сповіщення внизу сторінки.

Для керування сповіщенням виберіть наявне сповіщення й клацніть Дії.

Щоб додати критерії фільтрування, натисніть Додати фільтр і виберіть елементи зі списку. Уведіть рядки пошуку або виберіть елементи в розкривному меню в полях фільтра й натисніть Enter. Активні фільтри виділені синім кольором.

Сповіщення, користувачі та дозволи

Можливості використання сповіщень залежать від дозволів поточного користувача. Під час надсилання кожного сповіщення враховуються дозволи користувача для виконання. Користувач для виконання – це той, хто останнім редагував сповіщення. Користувач може бачити лише сповіщення, що входять до групи, дозвіл на читання якої той має.


important

Щоб сповіщення працювали належним чином, користувач для виконання повинен мати всі необхідні дозволи щодо пов’язаних об’єктів (пристроїв, груп, шаблонів). Зазвичай потрібні дозволи на читання та використання. Якщо у користувача немає цих дозволів або він втратить їх після налаштування, сповіщення надіслано не буде. Сповіщення, під час відправлення яких сталися помилки, виділяються оранжевим. Крім того, користувач отримує повідомлення електронної пошти про них.

Створити сповіщення – щоб створити сповіщення, користувач повинен мати дозволи на запис сповіщень у своїй домашній групі. У домашній групі користувача створюється нове сповіщення.

Змінити сповіщення – щоб мати змогу змінити сповіщення, користувач повинен мати дозволи на запис сповіщень у групі, де міститься сповіщення.

Видалити сповіщення – щоб мати змогу видалити сповіщення, користувач повинен мати дозволи на запис сповіщень у групі, де міститься сповіщення.


example

Джон, домашньою групою якого є Група Джона, хоче видалити (або відредагувати) Сповіщення 1. Сповіщення було створено Ларрі, тому його було автоматично додано до домашньої групи Ларрі Група Ларрі. Щоб видалити (або відредагувати) Сповіщення 1, Джон повинен відповідати наступним умовам:

Джон має мати дозвіл на запис сповіщень.

Група Ларрі повинна входити до Статичних груп набору дозволів.

Домашня група автоматично виявляється на основі призначеного набору дозволів активного користувача.


example

Приклад сценарію:

Наразі Department_1 – активний обліковий запис користувача, який має право на запис для Клієнтського завдання з інсталяції програмного забезпечення та Домашньої групи користувацького облікового запису. Коли користувач створює нове Клієнтське завдання з інсталяції програмного забезпечення, Department_1 буде автоматично вибрано як клієнтське завдання Домашня група.

Якщо попередньо вибрана домашня група не відповідає вашим очікуванням, можна вибрати домашню групу вручну.

Копіювання та VDI

Користувач може використати одне з трьох готових сповіщень про події, пов’язані з копіюванням, або створити нове.

Налаштування фільтрів і макетів

Ви можете налаштувати поточний вигляд екрана веб-консолі.

Керуйте бічною панеллю й основною таблицею.

Додавайте фільтри та їхні заготовки. Ви можете використовувати теги для фільтрування відображуваних елементів.