Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

ESET Inspect On-Prem

ESET Inspect On-Prem — Всеохоплююча система виявлення кінцевих точок і реагування, яка включає в себе такі функції, як виявлення інцидентів, керування інцидентами та реагування на них, збір даних, виявлення індикаторів компрометації, виявлення аномальної активності, виявлення поведінки і порушення політик. Щоб дізнатися більше про ESET Inspect On-Prem, інсталяцію продукту та його функції, перегляньте довідку ESET Inspect On-Prem.


important

Перейменовано такі корпоративні рішення ESET для захисту:

Стара назва:

Нове ім’я

Перейменовано у версії:

ESET PROTECT

ESET PROTECT On-Prem

11.0

ESET PROTECT Cloud

ESET PROTECT

5.0

ESET Inspect

ESET Inspect On-Prem

2.0

ESET Inspect Cloud

ESET Inspect

 

ESET Inspect On-Prem конфігурація

ESET Inspect On-Prem потребує ESET PROTECT On-Prem, щоб виконати наведені нижче дії.

Створити користувача ESET Inspect On-Prem з відповідними дозволами. ESET PROTECT On-Prem містить попередньо визначені набори дозволів для користувачів ESET Inspect On-Prem. Користувачу веб-консолі потрібен дозвіл на Читання або вищого рівня для доступу до ESET Inspect (чи дозвіл на Читання або вищого рівня для користувача ESET Inspect).

Створити сертифікати, які використовуються під час інсталяції сервера ESET Inspect.

Активувати ESET Inspect On-Prem на пристрої, підключеному до ESET PROTECT On-Prem. Для активації ESET Inspect On-Prem потрібна ліцензія ESET Inspect On-Prem.


warning

Якщо ви оновили сервер ESET PROTECT, перезавантажте службу сервера ESET Inspect, щоб усі подальші зміни в ESET PROTECT On-Prem (наприклад, оновлення дозволів) відбивалися в ESET Inspect On-Prem.

 

Розгортання ESET Inspect Connector на керованих комп’ютерах

Клацніть Комп’ютери, виберіть комп’ютер або кілька комп’ютерів, потім клацніть Комп’ютер > icon_eset Рішення > icon_eia Увімкнути ESET Inspect On-Prem, щоб розгорнути ESET Inspect Connector на керованих комп’ютерах Windows/Linux/macOS.

Звіти про виявлені об’єкти ESET Inspect On-Prem в ESET PROTECT On-Prem

Якщо ви додасте пристрій, на якому запущено ESET Inspect Connector (налаштований належним чином і підключений до сервера ESET Inspect), в ESET PROTECT On-Prem, ESET Inspect On-Prem звітуватиме про виявлені об’єкти в розділі Виявлені об’єкти ESET PROTECT On-Prem. Виявлені об’єкти можна відфільтрувати, вибравши категорію виявлення icon_ei_alert ESET Inspect.

icon_blocked Заблоковані файли – ще один тип виявлених об’єктів, про які повідомляє ESET Inspect On-Prem. Це заблоковані спроби запустити заблоковані виконувані файли в ESET Inspect On-Prem (заблоковані хеші).

Керування виявленими об’єктами ESET Inspect в ESET PROTECT On-Prem

Клацніть виявлений об’єкт і виберіть icon_inspect_default Дослідження (Inspect), щоб переглянути інформацію про виявлений об’єкт на веб-консолі ESET Inspect On-Prem.


important

Щоб мати змогу керувати виявленими об’єктами ESET Inspect у веб-консолі ESET PROTECT, використовуйте підтримувані веб-браузери й продукти ESET.

Завдяки інтеграції виявлених об’єктів ESET Inspect On-Prem у веб-консоль ESET PROTECT виявленими об’єктами ESET Inspect можна керувати просто з веб-консолі ESET PROTECT без потреби відкривати веб-консоль ESET Inspect On-Prem. Наприклад, якщо позначити виявлений об’єкт як вирішений у веб-консолі ESET PROTECT, його також буде позначено як вирішений у веб-консолі ESET Inspect On-Prem, і навпаки.