Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Сертифікати однорангових вузлів

Якщо у вашій системі є Центр сертифікації, вам слід створити сертифікати однорангового вузла для окремих компонентів ESET PROTECT. Кожен компонент (агент ESET Management і сервер ESET PROTECT) потребують різних сертифікатів.

add_new_default Створити

Ця опція використовується для створення нового сертифіката. Ці сертифікати використовуються агентом ESET Management і сервером ESET PROTECT.

add_new_default Сертифікат APN/ABM

Цей параметр використовується для створення нового сертифіката APN/ABM. Цей сертифікат використовується MDM. Щоб він працював, потрібна дійсна ліцензія.

icon_cert_usage Використання сертифіката

Ви також можете перевірити, які клієнти використовують цей сертифікат ESET PROTECT.

icon_tags Теги

Змінити теги (призначити, скасувати призначення, створити, видалити).

edit_default Змінити

Виберіть цю опцію, щоб відредагувати опис сертифіката зі списку.

audit_log Журнал аудиту

Перегляд журналу аудиту для вибраного елемента.

Експортувати icon_export або Експортувати як Base64 icon_export

Експортуйте сертифікат як файл із розширенням .pfx або .txt (Base64). Ця опція потрібна під час локальної інсталяції агента ESET Management на комп’ютер або під час інсталяції MDM.

icon_undo_default Відкликати

Якщо ви більше не хочете використовувати сертифікат, виберіть Відкликати. Ця опція назавжди скасовує сертифікат, фактично додаючи його до чорного списку. Агенти ESET Management отримують інформацію про це під час наступного підключення. Відкликані сертифікати не приймаються ESET PROTECT On-Prem.


important

Перед відкликанням сертифікату переконайтеся, що жоден агент ESET Management (або інший компонент) не використовують його. Після відкликання сертифікату компоненти не зможуть підключитися до сервера ESET PROTECT. Щоб відновити коректну роботу функцій, повторно інсталюйте компоненти за допомогою дійсного сертифіката.

move_default Група доступу

Сертифікат або центр сертифікації можна перемістити до іншої групи. Після цього вони стають доступними для користувачів, що мають достатню кількість прав на цю групу. Щоб знайти домашню групу сертифіката, виберіть його та натисніть move_default Група доступу в розкривному меню. Домашня група сертифіката відобразиться в першому рядку спливаючого меню (наприклад, /Усі/Сан-Дієго. Перегляньте зразок сценарію, щоб дізнатися більше про спільний доступ до сертифікатів).


important

Ви можете побачити лише сертифікати, що знаходяться у вашій домашній групі (якщо у вас є дозвіл на читання сертифікатів). Сертифікати, що створюються під час інсталяції ESET PROTECT On-Prem, знаходяться у групі Усі, а доступ до них мають лише адміністратори.

Кнопка Показати відкликане дозволяє переглянути всі відкликані сертифікати.

Сертифікат агента для інсталяції з використанням сервера – якщо вибрано пункт Створювати сертифікати, під час інсталяції сервера створюється цей сертифікат.

Налаштування фільтрів і макетів

Ви можете налаштувати поточний вигляд екрана веб-консолі.

Керуйте бічною панеллю й основною таблицею.

Додавайте фільтри та їхні заготовки. Ви можете використовувати теги для фільтрування відображуваних елементів.