ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Yardım hakkında

Yönetici kılavuzu, ESET PROTECT On-Prem ürünüyle ilgili bilgiler vermek ve ürünün nasıl kullanılacağı hakkında talimatlar sağlamak için tasarlandı.

Tutarlılık açısından ve karışıklığı önlemek amacıyla bu kılavuzda kullanılan terminoloji ESET PROTECT On-Prem parametre adlarına dayalı olarak oluşturulmuştur. Ayrıca özel dikkat veya ilgi gerektiren konuları vurgulamak amacıyla bir dizi sembolden de kullanırız.


note

Notlar belirli özellikle veya alakalı bir konuya bağlantı gibi değerli bilgiler sağlayabilir.


important

Bu, dikkat etmenizi gerektirir ve atlanmamalıdır. Genellikle kritik olmayan ama önemli bilgiler verir.


warning

Bu, çok dikkat etmenizi gerektiren kritik bilgidir. Uyarılar zararlı olabilecek hatalar yapmanıza engel olmak amacıyla özellikle yerleştirilir. İleri düzeyde hassas sistem ayarlarından veya riskli bir şeyden söz ettiği için uyarı parantezi içindeki metni lütfen okuyun ve anladığınızdan emin olun.


example

Dahil edildiği konuyla ilgili bir kullanıcı örneğini açıklayan örnek senaryo. Örnekler daha karmaşık konuları anlatmak için kullanılır.

Düzen

Anlam

Koyu yazı türü

Kutu veya seçenek düğmeleri gibi arabirim öğelerinin adları.

İtalik yazı türü

Sağladığınız bilgiler için yer tutucu öğeler. Örneğin, dosya adı veya yol gerçek yolu veya bir dosyanın adını yazmanız anlamına gelir.

Courier New

Kod örnekleri veya komutlar.

Hyperlink (köprü)

Çapraz referans verilen konulara veya harici web konumlarına hızlı ve kolay erişim sağlar. Köprüler mavi renkle vurgulanabilir ve altı çizili olabilir.

%ProgramFiles%

Windows'un yüklenen programlarını ve diğerlerini depolayan Windows sistem dizinidir.

Online yardım yardım içeriğinin birincil kaynağıdır. Online yardımın en son sürümü, çalışan bir internet bağlantınız olduğunda otomatik olarak gösterilir. ESET PROTECT On-Prem Online yardım sayfaları üstteki gezinme başlığında dört etkin sekme içerir: Kurulum/Yükseltme, Yönetim ve Virtual Appliance Dağıtımı.

Bu kılavuzdaki konular çeşitli bölüm ve alt bölümlere ayrılmıştır. Üst taraftaki Arama özelliğini kullanarak alakalı bilgileri bulabilirsiniz.


important

Sayfanın üst tarafındaki gezinme çubuğundan bir Kullanım Kılavuzu açtıktan sonra arama kılavuz içeriğiyle sınırlı olacaktır. Örneğin, Yönetim kılavuzunu açtığınızda Kurulum/Yükseltme ve VA Dağıtımı kılavuzlarının konuları arama sonuçlarına dahil edilmez.

 

ESET Bilgi Bankası sık sorulan soruların yanıtlarının yanı sıra çeşitli sorunlar için önerilen çözümleri içerir. ESET teknik uzmanlarınca düzenli olarak güncellenen Bilgi Bankası, çeşitli sorun türlerinin çözümü için en güçlü araçtır.

ESET Forumu, yardım almaları ve başkalarına yardım etmeleri için ESET kullanıcılarına sunulan kolay bir yoldur. ESET ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun veya soruyu yazabilirsiniz.