ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Aktualizace ESET PROTECT

ESET PROTECT Server v pravidelných intervalech kontroluje dostupnost nových verzí komponent ve vaší ESET PROTECT infrastruktuře.

Níže uvedené dialogové okno se zobrazí, pokud je dostupná aktualizace:

update_product_2

Pro zobrazení seznamu změn, které tato aktualizace ESET PROTECT přináší, klikněte na odkaz přečíst seznam změn.

Pokud nyní nechcete aktualizovat, k dialogovému oknu se můžete kdykoli vrátit po kliknutí na Nápověda > Aktualizace produktu:

update_product_1


note

Oznámení o dostupnosti nové verze se zobrazí pouze uživatelům, kteří mohou spouštět klientskou úlohu pro Aktualizaci součástí ESET PROTECT.


important

Ujistěte se, že používáte podporovanou verzi Apache Tomcat, databázového serveru a operačního systému.

1.Klikněte na tlačítko Otevřít certifikační autority a proveďte jejich zálohu.

2.Klikněte na tlačítko Otevřít klientské certifikáty a proveďte jejich zálohu.

3.Klikněte na tlačítko Otevřít dokumentaci a proveďte zálohu databáze.

4.Klikněte na tlačítko Aktualizovat.

5.Zaškrtněte možnost Souhlasím s licenčním ujednáním koncového uživatele a beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů. Jednotlivé dokumenty naleznete na našich webových stránkách v sekci Licenční ujednání s koncovým uživatelem (EULA), Podmínky použití a Zásady ochrany osobních údajů pro produkty ESET.

6.Klikněte na tlačítko Aktualizovat. Po provedení této akce se vytvoří a naplánuje úloha pro aktualizaci ESET PROTECT serveru – v seznamu klientských úloh najdete novou klientskou úlohu pro aktualizaci součástí, a cíl je server, na kterém je nainstalován ESET PROTECT Server. Po zahájení aktualizace budete odhlášeni z Web Console. Opětovně se přihlásit budete schopni po dokončení aktualizace.

Pro aktualizaci dalších ESET PROTECT komponent na zařízeních připojených k ESET PROTECT serveru spusťte úlohu pro Aktualizaci součástí ESET PROTECT také na ostatní zařízení v síti.


important

Ne všechny komponenty ESET PROTECT infrastruktury je možné aktualizovat automaticky; některé z nich je nutné aktualizovat ručně.


note

ESET PROTECT podporuje automatickou aktualizaci ESET Management Agentů nainstalovaných na spravovaných zařízeních.