Aktualizace Password Manager na nejnovější verzi


important

Důležité

Aktualizace aplikace Password Manager pro Android a iOS na nejaktuálnější verzi nepřenese vaše hesla a data z verze předešlé. Aktualizaci Password Manager vám doporučujeme provést prostřednictvím rozšíření ve svém webovém prohlížeči.


important

Důležité

Pokud exportujete data z Password Manager ve verzi 2, vyberte možnost ESET Password Manager XML. V Password Manager verze 3 není formát .spdb podporovaný. Pro více informací si prostudujte kapitolu Podporované formáty importovaných souborů.


important

Důležité

Password Manager ve verzi 3 nelze nainstalovat jako samostatnou aplikaci pro Windows.

Password Manager ve verzi 2 není podporován, nová verze je k dispozici. Pomocí následujících kroků aktualizujte Password Manager na nejnovější verzi (verzi pro mobilní zařízení nebo rozšíření prohlížeče):

1.Předtím, než začnete, vám doporučujeme provést zálohu dat z programu. Jak postupovat při exportu dat z Password Manager ve verzi 2 si přečtěte v ESET Databázi znalostí.


note

Poznámky

Pokud jste svá data z Password Manager verze 2 ještě neexportovali a chcete tato data z předchozí verze Password Manager získat, prostudujte si kapitolu Jak exportovat svá data z Password Manager verze 2.

2.Stáhněte si rozšíření prohlížeče a nainstalujte si nové rozšíření Password Manager do konkrétního webového prohlížeče.

3.Přihlaste se stávajícími přihlašovacími údaji.

ext_login

4.Z bezpečnostních důvodů vás vyzýváme ke změně hlavního hesla.

5.Zkopírujte nebo si stáhněte Klíč pro obnovení a uložte jej na bezpečné místo, které si snadno zapamatujete. Klíč pro obnovení je potřebný v případě, kdy potřebujete obnovit přístup ke svému účtu. 24místný klíč slouží jak pro stolní, tak i mobilní zařízení.

Hesla a data jsou přenášena z předešlé verze do nové verze Password Manager dle kategorií níže:

Předešlá verze Password Manager

Nová verze Password Manager

Webové účty

Účty

Účty aplikací

Poznámky

Identity

Identity

Platební karty

Platební karty

Bankovní účty

Poznámky

Účty – kategorie obsahuje uživatelská jména a hesla, které používáte pro přihlašování.

Identity – zde zadáte nebo najdete soukromé kontaktní údaje, jako je adresa domů, telefon, e-mailová adresa aj.

Platební karty – v této části si můžete přidat platební karty, které byly vydány bankovními společnostmi a které umožňují svým držitelům provádět platby za zboží a služby.

Poznámky – zde si můžete zaznamenat řadu dalších cenných informací.
 

Pokud máte problémy s licencí, přečtěte si v příručce k portálu ESET HOME kapitolu Licence a jejich správa.


note

Poznámky

Uživatelská jména a k nim přidružená hesla, která s vámi kdokoli sdílí, nemohou být přenesena.


note

Poznámky

Pokud chcete importovat data exportovaná z předešlé verze Password Manager, klikněte na ikonu Menu > Nastavení > v části Data klikněte na tlačítko Importovat data a opět na Importovat data. Zadejte hlavní heslo a následně z rozbalovacího menu vyberte možnost importu z Password Manager v2. Pro více informací přejděte do ESET Databáze znalostí (článek nemusí být dostupný ve všech jazycích).