Aktualizace Password Manager na nejnovější verzi

important

Důležité

Aktualizace aplikace Password Manager pro Android a iOS na nejaktuálnější verzi nepřenese vaše hesla a data z verze předešlé. Doporučujeme vám provést aktualizaci prostřednictvím rozšíření Password Manager ve vašem webovém prohlížeči.

important

Důležité

Pokud exportujete data z Password Manager ve verzi 2, vyberte možnost ESET Password Manager 6 XML. V Password Manager verze 3 není formát .spdb podporovaný.

important

Důležité

Password Manager ve verzi 3 nelze nainstalovat jako samostatnou aplikaci pro Windows.

Password Manager ve verzi 2 není podporován, nová verze je k dispozici. Pomocí následujících kroků aktualizujte Password Manager na nejnovější verzi (verzi pro mobilní zařízení nebo rozšíření prohlížeče):

1.Předtím, než začnete, vám doporučujeme provést zálohu dat z programu. Jak postupovat při exportu dat ze stávající verze Password Manager si přečtěte v ESET Databázi znalostí.

2.Přečtěte si také kapitoly, jak stáhnout rozšíření prohlížeče a instalovat nové rozšíření Password Manager pro konkrétní webový prohlížeč.

3.Přihlaste se stávajícími přihlašovacími údaji.

ext_login

4.Z bezpečnostních důvodů vás vyzýváme ke změně hlavního hesla.

5.Zkopírujte nebo si stáhněte Klíč pro obnovení a uložte jej na bezpečné místo, které si snadno zapamatujete. Klíč pro obnovení je potřebný v případě, kdy potřebujete obnovit přístup ke svému účtu. 24místný klíč slouží jak pro stolní, tak i mobilní zařízení.

6.Hesla a data jsou přenášena z předešlé verze do nové verze Password Manager dle kategorií níže:

Předešlá verze Password Manager

Nová verze Password Manager

Webové účty

Účty

Účty aplikací

Poznámky

Identity

Identity

Platební karty

Platební karty

Bankovní účty

Poznámky

Účty – kategorie obsahuje uživatelská jména a hesla, které používáte pro přihlašování.

Identity – zde zadáte nebo najdete soukromé kontaktní údaje, jako je adresa domů, telefon, e-mailová adresa aj.

Platební karty – v této části si můžete přidat platební karty, které byly vydány bankovními společnostmi a které umožňují svým držitelům provádět platby za zboží a služby.

Poznámky – zde najdete mnoho dalších cenných informací.
 
Mám problém s licencí.

note

Poznámka

Uživatelská jména a k nim přidružená hesla, která s vámi kdokoli sdílí, nemohou být přenesena.

note

Poznámka

Pokud chcete importovat data exportovaná z předešlé verze Password Manager, klikněte na ikonu Menu menu > Nastavení > v části Data klikněte na tlačítko Importovat data, opět na tlačítko Importovat data a následně z rozbalovacího menu vyberte možnost importu z Password Manager v2.