ESET Password Manager

Password Manager yra „ESET Smart Security Premium“ paketo dalis. Tai slaptažodžių tvarkyklė, kurioje apsaugomi ir laikomi jūsų slaptažodžiai bei asmeniniai duomenys. Be to, joje yra formų pildymo funkcija, kuri taupo laiką automatiškai ir tiksliai užpildydama saityno formas.

note

Password Manager naudojimas

Įjungti Password Manager

Importuokite arba kurkite savo tapatybes ir žiniatinklio paskyras arba programų paskyras.

Susipažinkite su įrankiais, kuriais galite apsaugoti savo paskyras. Atsiminkite, jog ti tik trumpa apžvalga. Nors galite jas praleisti, pastabose pateikiama vertingos informacijos, pavyzdžiui, tam tikros funkcijos arba nuorodos į kai kurias susijusias temas.

ESET Password Manager DUK ir gedimų paieška (anglų kalba ir kai kuriomis kitomis kalbomis)

note

Šio naudotojo vadovo paskirtis

Šis naudotojo vadovas yra skirtas ESET Password Manager „Windows“ versijai. Pagrindinis programos ESET Password Manager langas ir nustatymai operacinėse sistemose macOS / iOS / Android gali atrodyti kitaip.

Funkcijos ir privalumai

Sudėtingi slaptažodžiai

Integruotas slaptažodžių generatorius siūlo kurti sudėtingus, nenumanomus slaptažodžius. Jūsų nauji prisijungimo kredencialai įsimenami automatiškai, kai sukuriamos naujos paskyros.

Automatinis prisijungimas prie svetainių ir programų

Password Manager integruojama į daugelį žiniatinklio naršyklių ir programų. Vienu spustelėjimu automatiškai paleidžiamos jūsų parankinės slaptažodžiu apsaugotos svetinės, prie kurių esate prisijungę.

Palaikoma daugelis platformų

Password Manager palaiko visas populiarias platformasWindows, macOS, iOS ir Android.

Naršyklės integravimas ir importavimas

Password Manager palaiko visas svarbias naršykles, todėl galite lengvai importuoti savo kredencialus ir tapatybes iš populiarių naršyklių arba kitų slaptažodžių tvarkyklių.

Saugos skydas

Silpni slaptažodžiai rodomi vienoje vietoje, todėl visada žinote, kurioms paskyroms reikalingi geresni slaptažodžiai, kad būtų padidinta jūsų sauga.

Slaptažodžių bendrinimas su kitais

Password Manager suteikia galimybę bendrinti prisijungimo duomenis ir slaptažodžius. Tai patogus ir saugus būdas suteikti prieigą prie savo žiniatinklio paskyrų šeimoje, kai ta pačia paskyra naudojasi daugiau nei vienas asmuo.

Dviejų etapų autentifikavimas

Sustiprinkite savo duomenų apsaugą, įjungdami dviejų etapų autentifikavimą (2FA).

Formų pildymas vienu spustelėjimu

Taupomas jūsų laikas automatiškai pildant registracijos formas ir prekybos internete duomenis. Galite išsaugoti keletą tapatybių, kurias galėsite naudoti daugelyje įvairių svetainių ir programų, pavyzdžiui, vieną asmeniniam naudojimui ir vieną darbui.

Sparčioji paleistis

Naudokite sparčiuosius klavišus, pvz., Ctrl+Alt+R, kad akimirksniu prisijungtumėte prie savo žiniatinklio paskyrų.