ESET Password Manager

Password Manager je součást produktu ESET Smart Security Premium. Jedná se správce hesel, který si pamatuje hesla za vás, a automaticky je doplňuje na webových stránkách a v aplikacích. Přihlašovací údaje ukládá do bezpečného a šifrovaného úložiště, které je chráněno hlavním heslem – to jediné si musíte pamatovat.

note

Jak začít používat Password Manager

Aktivujte Password Manager

Importujte nebo vytvořte svou Identitu, Webové účty nebo Účty aplikací.

Seznamte se s nástroji, které slouží k zabezpečení vašich účtů. Zde naleznete informace, které se vám mohou v budoucnu hodit.

ESET Password Manager FAQ and řešení problémů (dostupné v angličtině a několika cizích jazycích)

note

K čemu slouží uživatelská příručka

Tato uživatelská příručka je určena především pro zákazníky využívající ESET Password Manager pro operační systém Windows. Hlavní okno programu ESET Password Manager a nastavení se mohou v operačních systémech macOS / iOS / Android lišit.

Funkce a přednosti

Silná hesla

Generátor hesel, který program obsahuje, vám pomůže s vytvořením silných nepředvídatelných hesel. Vaše nové přihlašovací údaje budou automaticky ukládány při vytváření nových účtů.

Automatické přihlášování na webových stránkách a do aplikace

Password Manager spolupracuje velkým množstvím webových prohlížečů a aplikací. Jedním kliknutím můžete spustit aplikaci/webovou stránku a rovnou se do ní přihlásit.

Multiplatformnost

Password Manager je dostupný na všech nejrozšířenějších platformách Windows, macOS, iOS a Android.

Integrace do prohlížečů

Password Manager podporuje všechny nejrozšířenější prohlížeče. Přihlašovací údaje a identity dokáže importovat z jejich úložiště hesel.

Bezpečnostní nástěnka

V této části vás aplikace upozorní na účty, u kterých máte použito slabé heslo a v rámci vyšší bezpečnosti byste měli heslo změnit.

Sdílení hesla s ostatními

Password Manager umožňuje bezpečně sdílet přihlašovací údaje a hesla. Je to pohodlný a bezpečný způsob, jak zajistit přístup k vašim webovým účtům v rodině, když k jednomu účtu potřebuje přístup více než jedna osoba.

Dvoufaktorová autentizace

Zvyšte zabezpečení svých dat povolením dvoufaktorové autentizace (2FA).

Vyplnění formulářů jedním kliknutím

Ušetříte čas tím, že automaticky vložíte registrační formuláře a údaje do nákupního košíku online. Můžete si uložit více identit pro použití na jakémkoli množství různých webů a aplikací, například jeden pro osobní potřebu a jeden pro práci.

Okno rychlého spuštění

Stiskněte kombinaci kláves Ctrl+Alt+R k přístupu na vašich webových účtů.