Įvadas

ESET Log Collector programa siekiama rinkti konkrečius duomenis, pavyzdžiui, konfigūraciją ir žurnalus iš reikiamo kompiuterio, kad, sprendžiant susijusį palaikymo atvejį, būtų lengviau surinkti informaciją iš kliento kompiuterio. Iš anksto nustatytame artefaktų sąraše galite nurodyti, kokia informacija bus renkama, didžiausią renkamų žurnalo įrašų amžių, renkamų ESET žurnalų formatą ir išvesties ZIP failo, kuriame bus visi surinkti failai ir informacija, pavadinimą. Jei ESET Log Collector paleidžiate kompiuteryje, kuriame neįdiegtas ESET apsaugos produktas, bus renkami tik „Windows“ įvykių žurnalai ir veikiančių procesų išklotinės.

ESET Log Collector pasirinktą informaciją iš jūsų sistemos renka automatiškai, kad būtų galima greičiau išspręsti kilusias problemas. ESET techninio palaikymo tarnybai sprendžiant jums kilusią problemą jūsų gali būti paprašyta pateikti žurnalus iš savo kompiuterio. ESET Log Collector padės lengviau surinkti reikiamą informaciją.

download_button

 

note_icon_note PASTABA

ESET Log Collector platinama kaip 32 bitų programa. Kad visos jos funkcijos tinkamai veiktų 64 bitų sistemoje, joje yra 64 bitų ESET Log Collector vykdomasis failas, kuris yra įtrauktas kaip išteklius ir kuris išskleidžiamas kataloge Temp ir vykdomas, kai aptinkama 64 bitų sistema.

ESET Log Collector galite naudoti dviem režimais:

Grafinė vartotojo sąsaja (GUI)

Komandų eilutės sąsaja (CLI) (nuo 1.8 versijos). Jei nenurodomi jokie komandų eilutės parametrai, ESET Log Collector paleidžiama GUI režimu.

Kai „ESET Log Collector“ valdomas naudojant GUI, ESET produkto žurnalai renkami kaip pradiniai dvejetainiai failai arba filtruoti dvejetainiai failai (numatytasis nustatymas – filtruoti dvejetainiai failai). Jei eksportuojami filtruoti dvejetainiai failai, galite pasirinkti didžiausią eksportuojamų įrašų amžių. Didžiausias eksportuojamų įrašų skaičius yra 1 mln. įrašų viename žurnalo faile.

note_icon_note PASTABA

Papildoma ESET Log Collector funkcija leidžia konvertuoti surinktus ESET dvejetainius žurnalo failus (.dat) į XML arba teksto failo formatą. Tačiau surinktus ESET dvejetainius žurnalo failus galima konvertuoti tik naudojant ESET Log Collector komandų eilutės sąsają (CLI).