ESET online služby

Portál dostupný na adrese my.eset.com představuje rozcestník pro všechny ESET online služeb určené pro domácí uživatele.

Pokud zatím nemáte my.eset.com účet, musíte si jej nejprve vytvořit. Poté získáte přístup k těmto online službám ESET:

ICON_PARENTALESET Parental Control pro Android

Chrání vaše děti před hrozbami a nechtěným obsahem. Aktivity svých dětí můžete přehledně monitorovat prostřednictvím aplikace ve svém zařízení nebo online přímo na portálu my.eset.com.

Online nápověda pro ESET Parental Control pro Android


ICON_ANTITHEFT_ORANGEESET Anti-Theft

Pomocí moderních technologií, jako je vyhledávání zařízení podle IP adresy, vzdálená aktivace webové kamery nebo uzamknutí uživatelských účtů, ESET Anti-Theft ochrání data uložená ve vašem počítači či jiném zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení a zároveň vám pomůže zjistit jeho polohu.

Online nápověda pro ESET Anti-Theft

Zapomněl jsem heslo a nemohu se přihlásit ke svému my.eset.com účtu


ICON_ESMSESET Social Media Scanner

Aplikace je určena k ochraně uživatelů sociálních médiích před hrozbami. ESET Social Media Scanner je nezávislá na ostatních bezpečnostních produktech ESET a je k dispozici zcela zdarma.

Online nápověda pro ESET Social Media Scanner


ICON_ELMESET License Manager

Prostřednictvím ESET Licence Manager můžete pohodlně spravovat své ESET licence. Snadno tak zjistíte, na jakých zařízeních máte licenci použitou a produkty můžete vzdáleně v případě potřeby deaktivovat. Dále můžete z portálu stáhnout produkt odpovídající vaší licenci a účet využít k jeho aktivaci. Přímo z portálu lze také zakoupit prodloužení licence nebo provést její rozšíření.

Online nápověda pro ESET Licence Manager