Stáhnutí produktu a sdílení licence

Pokud vaše licence není nadužívána, proveďte pomocí ESET License Manager instalaci produktu ESET přímo na novém zařízení. Přejděte do webového portálu my.eset.com, přihlaste se do License Manager a klikněte na icon_download Stáhnout vedle vaší licence. Ve vyskakovacím okně Stáhnout produkt vyberte operační systém produktu, který hodláte nainstalovat a klikněte na Stáhnout. Berte na vědomí, že můžete stáhnout pouze produkt, pro který máte zakoupenou licenci. Jakmile skončí stahování produktu, spusťte Online instalační balíček a postupujte dle uvedených kroků průvodce instalací (nepovolte instalaci produktu na zařízení, na kterém je již aktivován produkt ESET).

Pokud máte volnou licenci a rádi byste ji sdíleli se svou rodinou nebou přáteli, klikněte na tlačítko icon_share Sdílet licenci. Ve vyskakovacím okně pozvěte přítele k použití licence a instalujte produkt ESET. Zadejte e-mailovou adresu osoby, se kterou chcete sdílet licenci, a potvrďte sdílení. Klikněte na ICON_PLUS pro přidání více e-mailových adres. Každý příjemce obdrží pozvánku na e-mail s dalšími instrukcemi.

LICENSE_SHARE

important

DŮLEŽITÉ:

V případě, že chcete sdílet ochranu pro více zařízení, sdílená licence bude funkční pouze na operačních systémech Windows.