Spravování licencí a zařízení

PORTAL_ELM_FREE

Vaše licence je nyní spárována s vaším účtem my.eset.com. Každá z licencí je zobrazena samostatně se seznamem připojených zařízení. Pokud se v souvislosti s vaší licencí vyskytne nějaká důležitá zpráva, v horní části bude označen její stav, stejně tak datum vypršení licence, počet aktivovaných zařízení a, pokud se tak stane, i zneužití licence nebo upozornění o vypršení platnosti licence. V jednom my.eset.com účtu můžete přidávat a spravovat více licencí.

 

Každé zařízení přiřazené k vaší licenci může být v jednom ze čtyř stavů:

icon_ok OK

Zařízení s aktivovaným produktem používá přidělenou licenci

icon_expired Vypršelo

Licence na aktivovaném zařízení vypršela

icon_suspicious Podezřelé

Zařízení s aktivní technologií Anti-Theft je označeno jako podezřelé

icon_stolen Odcizeno

Zařízení s aktivní technologií Anti-Theft je označeno jako ztracené

 

Pro pohodlnější orientaci přejmenujte každé aktivované zařízení. Pokud máte zařízení, které se již nepoužívá, můžete na něm produkt deaktivovat. Je-li je vaše licence nadužívána, doporučujeme deaktivovat nepoužívaná zařízení nebo rozšířit licenci, aby byla zajištěna maximální úroveň ochrany všech vašich zařízení. Klikněte na tlačítko Obnovit nebo spravovat licenci a budete přesměrováni do internetového obchodu, kde si můžete zakoupit novou licenci nebo ji obnovit. Pokud je vaše licence ve stavu "úniku", měli byste kontaktovat naši Technickou podporu.

note

Uniklá licence

Jak rozpoznat a nahlásit pirátskou licenci ESET?

K deaktivaci zařízení aktivovaným vaší licencí vyberte cílené zařízení a klikněte na Deaktivovat produkt. Po zobrazení výzvy k potvrzení vašeho výběru ve vyskakovacím okně Deaktivovat zařízení klikněte na Deaktivovat. Licence na zařízení se tím stane neaktivní.