Spravování licencí a zařízení

PORTAL_ELM_FREE

Vaše licence je nyní spárována s vaším účtem my.eset.com. Každá z licencí je zobrazena samostatně se seznamem připojených zařízení. Pokud se v souvislosti s vaší licencí vyskytne nějaká důležitá zpráva, v horní části bude označen její stav, stejně tak datum vypršení licence, počet aktivovaných zařízení a, pokud se tak stane, i zneužití licence nebo upozornění o vypršení platnosti licence. Mějte na paměti, že v závislosti na typu licence se počet produktů k aktivaci může lišit. Aktivovat produkt na dalších zařízeních lze pouze v případě, pokud vás k tomu licence opravňuje. Pokud chcete aktivovat více zařízení, můžete přidávat a spravovat více licencí pomocí jednoho účtu my.eset.com.

 

Každé zařízení přiřazené k vaší licenci může být v jednom ze čtyř stavů:

icon_ok OK

Zařízení s aktivovaným produktem používá přidělenou licenci

icon_expired Vypršelo

Licence na aktivovaném zařízení vypršela

icon_suspicious Podezřelé

Zařízení s aktivní technologií Anti-Theft je označeno jako podezřelé

icon_stolen Odcizeno

Zařízení s aktivní technologií Anti-Theft je označeno jako ztracené

 

Pro pohodlnější orientaci přejmenujte každé aktivované zařízení. Pokud máte zařízení, které se již nepoužívá, můžete na něm produkt deaktivovat. Je-li je vaše licence nadužívána, doporučujeme deaktivovat nepoužívaná zařízení nebo rozšířit licenci, aby byla zajištěna maximální úroveň ochrany všech vašich zařízení. Klikněte na tlačítko Obnovit nebo spravovat licenci a budete přesměrováni do internetového obchodu, kde si můžete zakoupit novou licenci nebo ji obnovit. Pokud má licence stav "zneužitá", měli byste kontaktovat naši Technickou podporu.

note

Zneužitá licence

Jak rozpoznat a nahlásit pirátskou licenci ESET?

K deaktivaci zařízení aktivovaným vaší licencí vyberte cílové zařízení a klikněte na Deaktivovat produkt. Po zobrazení výzvy k potvrzení vašeho výběru ve vyskakovacím okně Deaktivovat zařízení klikněte na Deaktivovat. Licence na zařízení se tím stane neaktivní.