Přidání nebo ověření licence

Po přihlášení do svého účtu na portálu my.eset.com přidejte v části ESET License Manager svou licenci.

Přidání druhé a další licence

První přidání licence

1.Do prázdných polí napište nebo zkopírujte platný licenční klíč a klikněte na Přidat licenci.

2.Po úspěšném dokončení klikněte na Zobrazit moji licenci.

ADD_FIRST_LICENSE

Licenční klíč není funkční

Pokud se vám stále zobrazuje zpráva "Zadaný licenční klíč není platný. Prosím, zkontrolujte zadaný licenční klíč nebo si zakupte novou licenci," vyzkoušejte tyto možnosti:

Ve webovém rozhraní ESET License Manager stiskněte klávesovou kombinaci CTRL + F5 a pokuste se přidat licenci znovu (použijte v případě, že tlačítko Přidat licenci není funkční).

Přečtěte si následující článek z ESET Databáze znalostí: Mé uživatelské jméno, heslo a licenční klíč nejsou funkční (článek je dostupný v angličtině)

Přidat můžete pouze platný licenční klíč produktu ESET pro domácnosti. Licence produktu ESET pro firmy spravujte na portále ESET Business Account.

Přidání druhé a další licence

1.Klikněte na Přidat licenci.

ADD_ADDITIONAL_LICENSE

2.Do prázdných polí napište licenční klíč, který jste obdrželi e-mailem po nákupu od noreply@orders.eset.com a klikněte na Přidat licenci.

ADD_ADDITIONAL_LICENSE_WINDOW

note

Poznámka

Pouze aktivovaná licence může být spravována v ESET License Manager. Přidání nové licence do ESET License Manager vyžaduje aktivaci licenčního klíče dokončením aktivačního procesu po instalaci domácího produktu ESET.

Ověření licence e-mailem

Pokud je licenční klíč správný, obdržíte na e-mailovou adresu registrovanou u vašeho účtu v portálu my.eset.com zprávu, že účet může spravovat vaši licenci. Pokud poznáváte e-mailovou adresu a účet my.eset.com, klikněte na ověřovací odkaz. Jinak klikněte na červený odkaz Nepřidělit oprávnění ke správě licence. Pokud je vaše licence úspěšně ověřena, objeví se na hlavním panelu ESET License Manager.