ESET LiveGrid®

Pagal ThreatSense.Net® išplėstinę ankstyvojo įspėjimo sistemą sukurta ESET LiveGrid® naudoja duomenis, kuriuos ESET pateikia vartotojai iš viso pasaulio ir siunčia juos į ESET tyrimų laboratoriją. Pateikdama įtartinus pavyzdžius ir metaduomenis iš pasaulio ESET LiveGrid® suteikia mums galimybę greitai prisitaikyti prie klientų poreikių ir padeda ESET reaguoti į naujausias grėsmes. ESET kenkimo programinės įrangos tyrėjai pasinaudodami šia informacija kuria tikslias pasaulinių grėsmių pobūdžio ir masto momentines ekrano kopijas, kurios padeda mums sutelkti jėgas reikiamose tikslinėse srityse. ESET LiveGrid® duomenys yra labai svarbūs nustatant automatinio apdorojimo prioritetus.

Be to, per šią priemonę veikia reputacijos sistema, padedanti gerinti bendrąjį mūsų apsaugos nuo kenkėjiškos programinės įrangos sprendimų efektyvumą. Kai vykdomasis failas arba archyvas tikrinamas vartotojo sistemoje, jo maišos žyma pirmiausia sulyginama su baltajam ir juodajam sąrašams priklausančių elementų duomenų baze. Jei jis randamas baltajame sąraše, patikrintas failas laikomas švariu ir pažymima, kad jo galima neįtraukti į vėlesnius nuskaitymus. Jei jis priklauso juodajam sąrašui, įvertinus grėsmės pobūdį imamasi atitinkamų veiksmų. Jei jo atitikmenų nerandama, atliekamas išsamus failo nuskaitymas. Remiantis šio nuskaitymo rezultatais, failai suskirstomi į kategorijas priskiriant juos grėsmėms arba ne grėsmėms. Šis metodas teigiamai veikia nuskaitymo efektyvumą.

Ši reputacijos sistema suteikia galimybę efektyviai aptikti kenkėjiškos programinės įrangos pavyzdžius dar prieš pristatant jų parašus į vartotojų kompiuterius per atnaujintą virusų duomenų bazę (tai atliekama kelis kartus per dieną).

example

ESET LiveGrid® įjungimas arba išjungimas ESET produktuose

Jei reikia išsamesnių ir iliustruotų nurodymų, kaip įjungti arba išjungti ESET LiveGrid® ESET produktuose, peržiūrėkite ESET žinių bazės straispnį.

note

ESET LiveGrid® serveriai

Mūsų ESET LiveGrid® serveriai yra Bratislavoje, Vienoje ir San Diege, tačiau, šie serveriai tik atsako į klientų užklausas. Pateiktų pavyzdžių apdorojimas vyksta tik Bratislavoje, Slovakijoje.