ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

ESET LiveGrid®

ESET LiveGrid® (pagal ESET ThreatSense.Net išplėstinę ankstyvojo įspėjimo sistemą) naudoja duomenis, kuriuos ESET pateikia vartotojai iš viso pasaulio ir siunčia juos į ESET tyrimų laboratoriją. Pateikdama įtartinus pavyzdžius ir metaduomenis iš pasaulio ESET LiveGrid® suteikia mums galimybę greitai prisitaikyti prie klientų poreikių ir padeda ESET reaguoti į naujausias grėsmes.

ESET kenkėjiškos programinės įrangos tyrėjai pasinaudodami šia informacija kuria tikslias pasaulinių grėsmių pobūdžio ir masto momentines ekrano kopijas, kurios padeda mums sutelkti jėgas reikiamose tikslinėse srityse. ESET LiveGrid® duomenys yra labai svarbūs nustatant automatinio apdorojimo prioritetus.

Be to, per šią priemonę veikia reputacijos sistema, padedanti gerinti bendrąjį mūsų apsaugos nuo kenkėjiškos programinės įrangos sprendimų efektyvumą. Vartotojas gali patikrinti vykdomų procesų ir failų reputaciją tiesiog naudodamasis programos sąsaja arba kontekstiniu meniu su papildoma informacija, gauta iš ESET LiveGrid®. Kai vykdomasis failas arba archyvas tikrinamas naudotojo sistemoje, jo maišos žyma pirmiausia sulyginama su baltajam ir juodajam sąrašams priklausančių elementų duomenų baze. Jei jis randamas baltajame sąraše, patikrintas failas laikomas nepavojingu ir pažymima, kad jo galima neįtraukti į vėlesnius nuskaitymus. Jei jis priklauso juodajam sąrašui, įvertinus grėsmės pobūdį imamasi atitinkamų veiksmų. Jei jo atitikmenų nerandama, atliekamas išsamus failo nuskaitymas. Remiantis šio nuskaitymo rezultatais, failai suskirstomi į kategorijas priskiriant juos grėsmėms arba ne grėsmėms. Šis metodas teigiamai veikia nuskaitymo efektyvumą. Ši reputacijos sistema suteikia galimybę efektyviai aptikti kenkėjiškos programinės įrangos pavyzdžius dar prieš pristatant jų parašus į naudotojų kompiuterius per atnaujintą virusų duomenų bazę (tai atliekama kelis kartus per dieną).

Be ESET LiveGrid® sistemos, ESET LiveGrid® surinks informaciją apie naujai aptiktas grėsmes, susijusias su jūsų kompiuteriu. Ši informacija gali turėti failo, kuriame atsirado grėsmė, pavyzdį arba kopiją, kelią į šį failą, failo pavadinimą, datą ir laiką, procesą, kurio metu grėsmė atsirado jūsų kompiuteryje, ir informaciją apie jūsų kompiuterio operacinę sistemą.


note

ESET LiveGrid® serveriai

Mūsų ESET LiveGrid® serveriai yra Bratislavoje, Vienoje ir San Diege, bet šie serveriai tik atsako į klientų užklausas. Pateikti pavyzdžiai apdorojami tik Bratislavoje, Slovakijoje.


example

ESET LiveGrid® įjungimas arba išjungimas ESET produktuose

Jei reikia išsamesnių ir iliustruotų nurodymų, kaip įjungti arba išjungti ESET LiveGrid® ESET produktuose, peržiūrėkite ESET žinių bazės straipsnį.