Zabezpečený prohlížeč

Zabezpečený prohlížeč představuje další vrstvu ochrany, která má chránit vaše citlivá data při prohlížení webu (například finanční údaje během online transakcí).

ESET Endpoint Security ve verzi 8 a novější obsahuje vestavěný předdefinovaný seznam známých stránek internetového bankovnictví, které automaticky otevírá v zabezpečeném prohlížeči. Tento seznam můžete kdykoli rozšířit o internetový portál své banky. Zabezpečený prohlížeč není standardně zapnutý.

Více informací o této funkci naleznete v naší Databázi znalostí.

Pro zajištění zabezpečeného prohlížení internetu je nezbytné použití šifrované komunikace pomocí protokolu HTTPS. Abyste mohli využít Zabezpečený prohlížeč, měl by váš internetový prohlížeč splňovat níže uvedené minimální požadavky:

Internet Explorer 8.0.0.0

Microsoft Edge 83.0.0.0

Google Chrome 64.0.0.0

Firefox 24.0.0.0


note

Na zařízeních s procesory ARM je tato funkce podporována pouze v prohlížeči Firefox a Microsoft Edge.

ESET Zabezpečený prohlížeč nad vámi preferovaným internetovým prohlížečem

Pokud spustíte ESET Zabezpečený prohlížeč přímo z hlavního okna produktu ze záložky Nástroje, otevře se internetový prohlížeč, který je v systému nastaven jako výchozí. V ostatních případech, kdy si spustíte vámi preferovaný internetový prohlížeč (nikoli z produktu ESET), budete po přístupu na adresu uvedenou na seznamu chráněných webových stránek přesměrováni do zabezpečeného prohlížeče produktem ESET, který bude ten stejný, který právě používáte.