Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Робота з ESET Safe Server

Головне вікно програми ESET Safe Server має два розділи. В основному вікні, що праворуч, відображається інформація, яка відповідає вибраній у головному меню зліва опції.


note

Ілюстровані інструкції

У розділі Open the main program window of ESET Windows products (Відкриття головного вікна програми продуктів ESET для Windows) є ілюстровані інструкції, доступні англійською й деякими іншими мовами.

Можна вибрати колірну схему графічного інтерфейсу користувача ESET Safe Server у верхньому правому куті головного вікна програми. Клацніть піктограму колірної схеми (піктограма змінюється залежно від вибраної колірної схеми) поруч із піктограмою Згорнути й виберіть колірну схему в розкривному меню:

Той самий, що й колір системи: задає колірну схему ESET Safe Server залежно від параметрів операційної системи.

Темний:ESET Safe Server матиме темну колірну схему (темний режим).

Світла:ESET Safe Server буде мати стандартну світлу колірну схему.

PAGE_HOME

Параметри головного меню:

Огляд – вміщує інформацію про стан захисту ESET Safe Server.

Сканування комп’ютера – налаштуйте й запустіть сканування комп’ютера або створіть спеціальне сканування.

Оновлення: відображає інформацію про оновлення модуля і обробника виявлення.

Інструменти: надає доступ до функції , які спрощують адміністрування програми й відкривають додаткові можливості для досвідчених користувачів.

Параметри: надає параметри конфігурації для функцій захисту ESET Safe Server ("Захист комп’ютера й захист інтернету"), а також доступ до розділу Додаткові параметри.

Довідка та підтримка: відображає інформацію про передплату, інстальований продукт ESET, а також посилання на онлайн-довідку, базу знань ESET і технічну підтримку.

Обліковий запис ESET HOME: підключіть пристрій до ESET HOME або перевірте статус підключення облікового запису ESET HOME. Використовуйте ESET HOME для перегляду параметрів активованих передплат і пристроїв ESET та керування ними.