Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Підключіться до ESET HOME

Підключіть свій пристрій до ESET HOME, щоб переглядати всі активовані передплата й пристрої ESET і керувати ними. Ви можете поновити, оновити або розширити передплату й переглянути важливу інформацію про неї. На порталі керування ESET HOME або в мобільній програмі можна додавати інші передплати, завантажувати продукти на пристрої, перевіряти статус безпеки продукту або надавати спільний доступ до передплат електронною поштою. Щоб дізнатися більше, відвідайте онлайн-довідки ESET HOME.

BEGINNER_MYESET

Підключіть свій пристрій до ESET HOME:


note

Якщо ви підключаєтеся ESET HOME під час інсталяції або вибрали для активації метод Використовувати обліковий запис ESET HOME, дотримуйтеся інструкцій у темі Використання облікового запису ESET HOME.

Якщо ESET Smart Security Premium інстальовано й активовано за допомогою передплати, доданої в обліковому записі ESET HOME, пристрій можна підключити до ESET HOME на порталі ESET HOME. Див. інструкції в онлайн-довідці ESET HOME й дозвольте підключення в ESET Smart Security Premium.

1.У головному вікні програми клацніть Обліковий запис ESET HOME > Підключитися до ESET HOME або виберіть Підключитися до ESET HOME у сповіщенні Підключіть цей пристрій до облікового запису ESET HOME.

2.Увійдіть в обліковий запис ESET HOME.


note

Якщо у вас немає облікового запису ESET HOME, клацніть Створити обліковий запис для реєстрації або дотримуйтеся відповідних інструкцій в онлайн-довідці ESET HOME.

Якщо ви забули пароль, клацніть Забули пароль? і дотримуйтеся вказівок на екрані або перегляньте інструкції в онлайн-довідці ESET HOME.

3.Задайте назву пристрою та натисніть Продовжити.

4.Після підключення з’явиться вікно відомостей. Натисніть Готово.