ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Neúspěšné přihlášení – běžné chyby

Nepodařilo se nám najít účet, který odpovídá zadané e-mailové adrese

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá žádnému ESET HOME účtu. Po kliknutí na Zpět zadejte správnou e-mailovou adresu a heslo.

Abyste se mohli přihlásit, je třeba si vytvořit účet ESET HOME. Pokud ještě účet nemáte, klikněte na Zpět a dále vyberte možnost Vytvořit účet, případně si prostudujte v příručce k portálu ESET HOME kapitolu Vytvoření nového účtu ESET HOME.

Uživatelské jméno a heslo se neshodují

Zadané heslo neodpovídá zadané e-mailové adrese. Klikněte na Zpět, zadejte správné heslo a ověřte správnost zadané e-mailové adresy. Pokud se stále nemůžete přihlásit, klikněte na Zpět a dále vyberte možnost Zapomněl jsem heslo, abyste mohli obnovit své heslo a postupujte podle pokynů na obrazovce. Případně si prostudujte v příručce k portálu ESET HOME kapitolu Zapomněli jste heslo k účtu ESET HOME.

Vybraná možnost přihlášení neodpovídá vašemu účtu

Váš účet ESET HOME je propojen s účtem třetí strany. Pokud se chcete přihlásit do ESET HOME, klikněte na Přihlásit se pomocí Google nebo Přihlásit se pomocí Apple a k příslušnému účtu se přihlaste. Po úspěšném přihlášení vás přesměrujeme na potvrzovací webovou stránku portálu ESET HOME. Svůj účet třetí strany můžete odpojit od svého účtu ESET HOME na portálu ESET HOME.

Nesprávné heslo

K této chybě může dojít, pokud je váš ESET Smart Security Premium již připojen k ESET HOME a provádíte změny, které vyžadují přihlášení (například deaktivace Anti-Theft) a zadané heslo neodpovídá přihlašovacím údajům k vašemu účtu. Po kliknutí na Zpět zadejte správné heslo. Pokud se stále nemůžete přihlásit, klikněte na Zpět a dále vyberte možnost Zapomněl jsem heslo, abyste mohli obnovit své heslo a postupujte podle pokynů na obrazovce. Případně si prostudujte v příručce k portálu ESET HOME kapitolu Zapomněli jste heslo k účtu ESET HOME.