ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Nápověda a podpora

ESET Smart Security Premium obsahuje informace a nástroje pro řešení problémů včetně možnosti přímo kontaktovat technickou podporu společnosti ESET.

ICON_HELP_LICENSE Licence

Průvodce řešením problémů s licencí – po kliknutí si zobrazíte nejčastější problémy týkající se aktivace nebo změny licence společně s jejich řešením.

Změnit licenci – po kliknutí se zobrazí dialogové okno, pomocí kterého můžete produkt aktivovat. Pokud je zařízení připojené k ESET HOME, automaticky se zobrazí seznam licencí, které jsou v daném ESET HOME účtu dostupné, případně můžete produkt aktivovat jinou licencí.

ICON_HELP_PRODUCT Nainstalovaný produkt

Co je nového – po kliknutí na odkaz se otevře okno s informacemi o nových a vylepšených funkcích.

O programu ESET Smart Security Premium – kliknutím si zobrazíte souhrnné informace o vámi nainstalovaném programu ESET Smart Security Premium.

Řešení problémů produktu– po kliknutí si zobrazíte návody pro odstranění nejčastějších problémů.

Změnit produkt – kliknutím na toto tlačítko si můžete nainstalovat jiný produkt ESET Smart Security Premium, který vaše licence umožňuje.

ICON_HELP_HELP Otevřít nápovědu – kliknutím na odkaz si zobrazíte nápovědu k programu ESET Smart Security Premium.

ICON_HELP_TECHNICAL_SUPPORT Technická podpora

ICON_HELP_KB Databáze znalostí – internetová ESET Databáze znalostí obsahuje odpovědi na často kladené otázky a doporučené způsoby pro řešení problémů. Pravidelná aktualizace z ní dělá nejrychlejší nástroj k řešení mnoha typů problémů.