ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Aktualizace

Pravidelná aktualizace programu ESET Smart Security Premium je základním předpokladem pro zajištění maximální bezpečnosti systému. Modul Aktualizace se stará o to, aby program používal nejnovější detekční a programové moduly.

Informace o aktuálním stavu aktualizace jsou zobrazovány na záložce Aktualizace v hlavním okně programu. Naleznete zde informaci o datu a čase poslední úspěšné aktualizace, zda jsou moduly aktuální, případně jestli není potřeba program aktualizovat.

Aktualizace se kontrolují, stahují a instalují automaticky, jejich dostupnost můžete ověřit kdykoli kliknutím na tlačítko Zkontrolovat aktualizace.

PAGE_UPDATE

Možnosti aktualizace můžete konfigurovat v rozšířeném nastavení (dostupném v hlavním okně programu po kliknutí na tlačítko Rozšířená nastavení na záložce Nastavení, případně po stisknutí klávesy F5). Chcete-li nastavit pokročilé možnosti aktualizace, jako je režim aktualizace, přístup k serveru proxy a připojení do LAN, přejděte do sekce Aktualizace.

Většinu problémů souvisejících s aktualizací modulů vyřešíte vymazáním aktualizační cache po kliknutí na tlačítko Vyčistit. Pokud po provedení této akce stále nebude možné moduly aktualizovat, přejděte do Databáze znalostí.

CONFIG_UPDATE_ROLLBACK