Zoznam oznámení na ploche

Ak chcete upraviť zobrazovanie oznámení na ploche (v pravom dolnom rohu obrazovky), prejdite v Rozšírených nastaveniach (F5) do sekcie Oznámenia > Oznámenia na ploche. Kliknite na Upraviť vedľa popisu Oznámenia na ploche a v stĺpci Zobraziť označte príslušné políčka jednotlivých oznámení.

CONFIG_NOTIFICATIONS_APPLICATION

Všeobecné

Zobrazovať oznámenia správy o bezpečnosti – oznámenie sa vám zobrazí vždy vtedy, keď sa vygeneruje nová verzia Správy o bezpečnosti.

Zobrazovať oznámenia o novinkách – oznámenia o všetkých nových a vylepšených funkciách v najnovšej verzii produktu.

Súbor bol odoslaný na analýzu – oznámenie sa vám zobrazí vždy vtedy, keď ESET Smart Security Premium odošle súbor na analýzu.

Aktualizácia

Aktualizácia aplikácie je pripravená – oznámenie sa vám zobrazí v prípade, že je k dispozícii aktualizácia na novú verziu produktu ESET Smart Security Premium.

Detekčné jadro sa úspešne aktualizovalo – oznámenie sa vám zobrazí vždy vtedy, keď produkt aktualizuje svoje detekčné jadro.

Moduly sa úspešne aktualizovali – oznámenie sa vám zobrazí vždy vtedy, keď produkt aktualizuje svoje programové súčasti.

Ak chcete upraviť všeobecné nastavenia oznámení zobrazovaných na ploche (napríklad ako dlho má byť správa zobrazená alebo od akej úrovne závažnosti chcete byť o udalosti informovaný), prejdite do časti Oznámenia na ploche v Rozšírených nastaveniach (F5) po kliknutí na Oznámenia.