Aktualizácie

Pravidelná aktualizácia programu ESET Smart Security Premium je základným predpokladom pre zaistenie maximálnej úrovne ochrany vášho počítača. Modul aktualizácie zabezpečuje, aby bol program vždy aktuálny, a to z hľadiska programových modulov, ako aj systémových súčastí.

V sekcii Aktualizáciahlavnom okne programu je zobrazený aktuálny stav aktualizácie vrátane informácie o dátume a čase poslednej úspešnej aktualizácie, prípadne aj o dostupnosti novej aktualizácie.

Popri automatických aktualizáciách môžete kedykoľvek použiť tlačidlo Overiť dostupnosť aktualizácií na manuálne spustenie aktualizácie.

PAGE_UPDATE

Rozšírené nastavenia (kliknite na Nastavenia v hlavnom okne programu a kliknite na Rozšírené nastavenia alebo stlačte F5 na klávesnici) obsahujú dodatočné nastavenia aktualizácií. Pre konfiguráciu rozšírených nastavení aktualizácií, ako je napríklad režim aktualizácie, prístup na proxy server a LAN pripojenia, kliknite v okne Rozšírených nastavení na kartu Aktualizácia.

V prípade problémov s aktualizovaním produktu kliknite na tlačidlo Vyčistiť a vyčistite vyrovnávaciu pamäť s aktualizačnými súbormi. Ak sa vám stále nedarí aktualizovať programové moduly, prečítajte si článok Čo robiť, ak aktualizácia modulov nebola úspešná a skončila chybou.

CONFIG_UPDATE_ROLLBACK