מה חדש

מה חדש ב-‎ESET Smart Security Premium 15

'מפקח הרשת' משופר (לשעבר 'רשת ביתית')

מסייע בהגנה על הרשת ועל התקני IoT ומציג התקנים המחוברים לנתב. גלה כיצד לבדוק את הרשתות שבהן אתה משתמש ואילו התקנים מחוברים.

ESET HOME (לשעבר myESET)

מספק ניראות מוגברת של האבטחה שלך ושליטה מוגברת בה. התקן הגנה על מכשירים חדשים, הוסף ושתף רישיונות וקבל התראות חשובות דרך האפליקציה לנייד ופורטל האינטרנט. לקבלת מידע נוסף, בקר במדריך העזרה המקוונת של ESET HOME.

מערכת משופרת למניעת חדירה המבוססת על מחשב מארח (HIPS)

סורק אזורי זיכרון שניתנים לשינוי באמצעות טכניקות מתוחכמות של החדרת תוכנות זדוניות. שיפורים מרחיבים את יכולתו הטכנולוגית לזהות את החדירות המתוחכמות ביותר של תוכנות זדוניות.

ESET LiveGuard

טכנולוגיית הגנה מתקדמת מסוגה המותאמת אישית עבורך. שכבת אבטחה חדשה זו, המוגדרת באופן אוטומטי, מגלה ומפסיקה איומים שטרם נראו בעבר ומעבדת אותם לצורך איתור עתידי. קבל מידע נוסף על LiveGuard.


לקבלת תמונות ומידע נוסף אודות התכונות החדשות ב-ESET Smart Security Premium, ראה מה חדש בגרסה העדכנית ביותר של המוצרים הביתיים של ESET.


note

כדי להשבית את התראות 'מה חדש', לחץ על הגדרות מתקדמות > התראות > התראות בשולחן העבודה. לחץ על ערוך לצד התראות בשולחן העבודה ובטל את הבחירה בתיבת הסימון הצג התראות 'מה חדש'. למידע נוסף על התראות, עיין במקטע התראות.