Нові функції в цій версії?

Нове в ESET Smart Security Premium 13.0

 

Удосконалення функції "Захист домашньої мережі"

Удосконалений захист пристрою. Дізнавайтеся, що відбувається у вашій мережі Wi-Fi, і отримайте максимальну користь від підключених пристроїв і пристроїв системи "розумний дім". Розпізнайте всі пристрої — отримайте дані про IP-адресу, MAC-адресу, ім’я пристрою, модель і виробника.

Удосконалене виправлення неполадок. Функція "Захист домашньої мережі" надає вказівки з вирішення виявлених проблем мережі або пристрою, а також вказівки щодо найпоширеніших проблем (ненадійний пароль на маршрутизаторі тощо).

PAGE_HOMENETWORK_ROUTER

Більш докладну інформацію див. на наших сторінках довідки

Secure Data

Виконуваний файл Secure Data можна скопіювати на флеш-пам’ять USB, якщо ви вибрали шифрування з використанням змінних носіїв. Після налаштування диска флеш-пам’яті USB для Secure Data, його можна вставити в будь-яку машину, де не інстальовано ESET Smart Security Premium.

Більш докладну інформацію див. на наших сторінках довідки

Удосконалення системи запобігання вторгненням (HIPS) і розширене виявлення

До складу нового програмного модуля системи запобігання вторгненням (HIPS) входить система глибокої перевірки поведінки, що аналізує поведінку всіх програм, які виконуються на комп’ютері, і попереджає вас, якщо процес має ознаки шкідливої поведінки.

Більш докладну інформацію про систему запобігання вторгненням (HIPS) див. на наших сторінках довідки

Розширене машинне навчання

Розширене машинне навчання — удосконалений рівень захисту, який покращує виявлення на основі машинного навчання. Докладніше про цей тип захисту див. в глосарії.

Внутрішні повідомлення про нові функції продукту

Спосіб обміну повідомленнями в продукті, що дозволяє ESET під час виконання оновлення до нової версії продукту сповіщати кінцевих користувачів про основні функції і зміни.

Більш висока продуктивність і менший вплив на систему

ESET Smart Security Premium розроблено для ефективного використання ресурсів системи. Тож ви можете спокійно працювати, а про безпеку подбаємо ми.

Удосконалення захисту від фішинг-атак

Нові програмні модулі базуються на механізмах захисту від атак із використанням омогліфів. Атака з використанням омогліфів — це метод обману, коли зловмисник намагається ввести кінцевих користувачів в оману шляхом підміни символів у адресі іншими символами, схожими на них. Наприклад, повідомлення електронної пошти, що виглядають так, ніби надіслані з вашого банку, можуть містити посилання на підроблений веб-сайт.

Більш докладну інформацію про захист від фішинг-атак див. на наших сторінках довідки

ESET Password Manager

Це менеджер паролів, який захищає й зберігає паролі та персональні дані. У версії 2 підтримується двофакторна автентифікація, керування декількома пристроями й можливість надавати спільний доступ до паролів і облікових даних вашим друзям.

Онлайн-довідка для ESET Password Manager

 

Нове в ESET Smart Security Premium 13.1

Розширене машинне навчання

Розширене машинне навчання — це вдосконалений рівень захисту, який покращує виявлення на основі машинного навчання. Більш докладну інформацію про цей тип захисту див. в глосарії. У налаштуваннях ядра виявлення більше немає перемикачів увімкнення/вимкнення, як у версії 13.0 і попередніх. Кнопки ввімкнення/вимкнення замінено чотирма пороговими рівнями — "Агресивний", "Збалансований", "Помірний" і "Вимкнено".

Виключення

Зміни у виключеннях. Виключення в роботі дозволяють виключати файли й папки зі сканування. Виключення виявлених об’єктів дозволяють виключати об’єкти з очищення за їх іменем, шляхом або хешем.

Захист банківських операцій і платежів

Удосконалення захисту онлайн-платежів


Більш докладні відомості щодо нових функцій ESET Smart Security Premium, а також відповідні знімки екрана див. в цій статті бази знань ESET:

Нові функції в цій домашній версії ESET