License Manager

Po zvolení možnosti Použiť License Manager sa vám v novom okne zobrazí výzva na zadanie prihlasovacích údajov k vášmu účtu my.eset.com. Zadajte svoje prihlasovacie údaje a kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa. Vaše licencie sa zobrazia na portáli ESET License Manager. Vyberte príslušnú licenciu na aktiváciu vášho produktu ESET Smart Security Premium a kliknutím na Pokračovať prejdite k aktivácii.

note

Poznámka

Ak ešte nemáte účet na portáli my.eset.com, zaregistrovať sa môžete kliknutím na tlačidlo Vytvoriť účet.

note

Poznámka

V prípade, že si neviete spomenúť na svoje heslo, kliknite na možnosť Zabudol som heslo a riaďte sa pokynmi na webovej stránke, na ktorú budete presmerovaný.

ESET License Manager vám umožňuje spravovať všetky vaše licencie pohodlne z jedného miesta. Na portáli uvidíte všetky dôležité informácie o jednotlivých licenciách a môžete tiež jednoducho predĺžiť platnosť licencie, zmeniť ju na vyšší produkt alebo ju rozšíriť na viacero zariadení. Najskôr je na portáli potrebné zadať licenčný kľúč. Následne uvidíte, pre aký produkt ESET je daná licencia určená, na akom zariadení máte licenciu aktivovanú, na koľkých zariadeniach ju ešte môžete použiť a kedy vyprší jej platnosť. Zariadenie, na ktorom je licencia aktivovaná, môžete premenovať alebo deaktivovať. Po kliknutí na tlačidlo Obnoviť budete presmerovaný na online obchod, kde si môžete zakúpiť predĺženie licencie.

Ak chcete prejsť na vyšší produkt (napríklad z produktu ESET NOD32 Antivirus na ESET Smart Security Premium) alebo chcete svoj bezpečnostný produkt ESET nainštalovať na ďalšie zariadenie, na dokončenie nákupu budete presmerovaný na online obchod.

ESET License Manager vám tiež umožňuje pridať si do portálu všetky svoje licencie, stiahnuť si produkty do svojich zariadení alebo licencie zdieľať prostredníctvom e‑mailu. ESET License Manager je k dispozícii online po prihlásení sa do účtu na my.eset.com.