Použití Správce licencí

Po vybrání možnosti Použít správce licencí budete vyzváni k zadání přihlašovacích údajů k vašemu účtu my.eset.com. Po zadání údajů v my.eset.com a kliknutí na Přihlásit se v ESET License Manager zobrazí seznam licencí, které lze použít k aktivaci produktu. Vyberte požadovanou licenci a klikněte na tlačítko Pokračovat k aktivaci ESET Smart Security Premium.

note

Poznámka

Pokud zatím nemáte my.eset.com účet, klikněte na tlačítko Vytvořit účet.

note

Poznámka

V případě, že si nemůžete vzpomenout na heslo, klikněte na možnost Zapomněl jsem heslo. Následně budete přesměrování na online portál.

ESET License Manager vám pomůže spravovat všechny vaše licence ESET. Ty zde můžete snadno obnovit, aktualizovat, prodloužit nebo si o nich zobrazit důležité informace. Nejprve zadejte licenční klíč. Poté uvidíte produkt, přidružená zařízení, počet volných licencí a dobu jejich platnosti. Pomocí ESET License Manager můžete deaktivovat produkt nebo přejmenovat určité zařízení. Po kliknutí na tlačítko Prodloužit budete přesměrováni do e-shopu, kde si můžete zakoupit nebo rozšířit stávající licenci.

V případě, že budete chtít licenci například aktualizovat z ESET NOD32 Antivirus na ESET Smart Security Premium nebo byste rádi instalovali produkt ESET na jiném zařízení, budete přesměrováni na online obchod pro dokončení nákupu.

Do ESET License Manager si můžete přidat všechny své licence, stahovat přímo produkty do svého počítače nebo sdílet licence prostřednictvím e-mailu.