Автентифікація мережі – конфігурація сервера

Автентифікація може виконуватися будь-яким комп’ютером/сервером, підключеним до мережі, автентифікацію якої потрібно виконати. Програму сервера автентифікації ESET потрібно інсталювати на комп’ютері/сервері, завжди доступному для автентифікації (незалежно від того, коли клієнт здійснює підключення до мережі). Файл інсталяції програми сервера автентифікації ESET можна завантажити з веб-сайту ESET.

Після інсталяції програми відобразиться діалогове вікно (отримати доступ до програми можна в меню Пуск > Програми > ESET > Сервер автентифікації ESET).

Щоб налаштувати сервер автентифікації, введіть ім’я зони автентифікації, порт прослуховування сервера (за замовчуванням – 80), а також шлях до каталогу, у якому зберігатимуться відкритий і приватний ключі. Потім створіть відкритий і приватний ключі, які використовуватимуться у процесі автентифікації. Приватний ключ залишатиметься на сервері, а відкритий має бути імпортований на клієнтський комп’ютер у розділі автентифікації зони під час її налаштування у брандмауері.

Докладніше можна прочитати в цій статті бази знань ESET.