Необхідні дії, коли не працює захист у режимі реального часу

У цьому розділі описуються проблеми, які можуть виникнути під час використання захисту в режимі реального часу, і способи їх усунення.

Захист у режимі реального часу вимкнено

Якщо захист у режимі реального часу випадково вимкнено користувачем, його необхідно знову ввімкнути. Щоб повторно активувати захист у режимі реального часу, перейдіть у меню Параметри в головному вікні програми й натисніть Захист комп’ютера > Захист файлової системи в режимі реального часу.

Якщо модуль захисту в режимі реального часу не запускається під час запуску системи, можливо, параметр Увімкнути захист файлової системи в режимі реального часу вимкнуто. Щоб переконатися, що цю опцію ввімкнуто, перейдіть у меню Додаткові параметри (F5) і натисніть Обробник виявлення > Захист файлової системи в режимі реального часу.

Захист у режимі реального часу не виявляє й не усуває загрози

Переконайтеся, що на комп’ютері не інстальовано жодної іншої антивірусної програми. Якщо на комп’ютері інстальовано дві антивірусні програми, вони можуть конфліктувати між собою. Перш ніж установлювати ESET, рекомендується видалити із системи інші антивірусні програми.

Модуль захисту в режимі реального часу не запускається

Якщо захист у режимі реального часу не активується під час запуску системи, а параметр Увімкнути захист файлової системи в режимі реального часу ввімкнено, можливо, має місце конфлікт з іншими програмами. Щоб отримати допомогу з вирішення цієї проблеми, зверніться до служби технічної підтримки ESET.