Політика конфіденційності

ESET, spol. s r. o. (юридична адреса: Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic, внесена до комерційного реєстру окружного суду м. Братислави I. Розділ Sro, запис № 3586/B, реєстраційний номер: 31 333 535) як Контролер Даних (далі "ESET" або "Ми") прагне прозорості в справах, що стосуються обробки персональних даних і збереження конфіденційності наших клієнтів. З цією метою Ми публікуємо цю Політику конфіденційності, виключне призначення якої — проінформувати наших клієнтів ("Кінцевий користувач" або "Ви") про такі теми:

Обробка персональних даних

Конфіденційність даних

Права суб’єкта захисту даних

Обробка персональних даних

Служби, які надаються ESET, реалізовані в нашому продукті й надаються згідно з Ліцензійною угодою з кінцевим користувачем (далі "Ліцензійна угода"). Однак деякі аспекти потребують особливої уваги. Ми хочемо надати Вам більше відомостей про збір даних, що пов’язаний із наданням наших послуг. Ми надаємо різні служби, наведені в Ліцензійній угоді й документації для відповідного продукту. Ідеться, зокрема, про службу оновлення/модернізації, Livegrid®, захист від несанкціонованого використання даних, служби підтримки тощо. Щоб забезпечувати роботу всіх цих служб, нам необхідно збирати дані, які наведено нижче:

Інформація про оновлення й інша статистична інформація, пов’язана з процесом інсталяції й вашим комп’ютером, зокрема платформою, на якій інстальовано продукт, а також інформація про операції й функціональність наших продуктів, зокрема інформація про операційну систему й обладнання, ідентифікатори інсталяції, ідентифікатори ліцензії, IP-адреси, MAC-адреси, параметри конфігурації продукту.

Односторонні хеші, пов’язані з загрозами, як результат аналізу системи репутації ESET LiveGrid®, яка підвищує ефективність рішень для захисту від шкідливого ПЗ, порівнюючи перевірені файли з хмарною базою даних об’єктів, доданих до білих і чорних списків.

Отримуючи підозрілі зразки та метадані від системи зворотного зв’язку ESET LiveGrid®, ми можемо миттєво реагувати на потреби користувачів і підтримувати системи ESET в актуальному стані. Якість роботи наших продуктів залежить від такої інформації, яку ми отримуємо від Вас:

oзагрози, зокрема потенційні зразки вірусів і інших шкідливих та підозрілих програм; проблемні, потенційно небажані або потенційно небезпечні об’єкти, зокрема виконувані файли, повідомлення електронної пошти, позначені Вами або нашим продуктом як спам;

oінформація про пристрої в локальній мережі, зокрема їх тип, виробник, модель і (або) імена;

oінформація щодо використання Інтернету, зокрема IP-адреса й географічні дані, IP-пакети, URL-адреси й кадри Ethernet;

oфайли аварійного дампа з пов’язаною інформацією.

Ми не маємо наміру збирати Ваші дані, які не входять до зазначеного переліку, однак іноді цьому неможливо запобігти. Випадково зібрані дані можуть збиратися шкідливим програмним забезпеченням і надходити безпосередньо з нього (без вашого відома або згоди) або надходити в іменах файлів чи URL-адресах. Ми не маємо наміру використовувати такі дані в наших системах або оброблювати їх відповідно до умов, визначених цією Політикою конфіденційності.

Інформація про ліцензію, зокрема ідентифікатор ліцензії й персональні дані (ім’я, прізвище, адреса, адреса електронної пошти), потрібна для виставлення рахунків, перевірки автентичності ліцензії й надання наших служб.

Контактна інформація і дані, які містяться в запитах до служби підтримки, можуть знадобитися для надання підтримки. В залежності від обраного каналу зв’язку ми можемо збирати такі дані: адреса електронної пошти, номер телефону, дані ліцензії, дані продукту і опис Вашого звернення до служби підтримки. До Вас може надійти запит щодо надання іншої інформації для прискорення обслуговування службою підтримки.

Дані щодо розташування, знімки екрана, дані про конфігурацію комп’ютера й дані, записані камерою Вашого комп’ютера можуть збиратися для захисту від несанкціонованого використання функції даних. Такі дані зберігаються 3 місяці. Щоб користуватися цією можливістю, потрібно створити обліковий запис на сайті https://my.eset.com. Після цього у випадку крадіжки комп’ютера активуватиметься збирання даних. Зібрані дані зберігаються на наших серверах або на серверах наших постачальників послуг.

Дані диспетчера паролів, зокрема паролі й адреси, зберігаються в зашифрованій формі тільки на вашому комп’ютері або іншому визначеному пристрої. Якщо Ви активуєте службу синхронізації, зашифровані дані зберігатимуться на наших серверах або на серверах наших постачальників послуг для забезпечення синхронізації. Ані ESET, ані постачальник послуг не мають доступу до зашифрованих даних. Тільки Ви маєте ключ для дешифрування даних.

Конфіденційність даних

ESET — це компанія, яка працює у всьому світі через пов’язаних осіб або партнерів, які входять до нашої мережі дистрибуції, обслуговування і підтримки. Інформація, яка оброблюється ESET, може передаватися афілійованим компаніям або партнерам або отримуватися від них. Це необхідно для виконання вимог Ліцензійної угоди, таких як надання послуг або підтримки або виставлення рахунків. В залежності від розташування і використовуваних Вами служб ми можемо бути змушені передавати Ваші дані державним установам без належного рішення Європейської Комісії. Навіть у такому випадку кожна передача інформації є предметом регулювання з боку законодавства про захист даних і відбувається тільки в тих випадках, коли це необхідно. Механізми програми захисту конфіденційності, стандартні договірні умови і обов’язкові правила організації або інші заходи щодо захисту інформації мають застосовуватися без будь-яких обмежень.

Ми робимо все, що від нас залежить, щоб не зберігати довше, ніж це потрібно, дані, зібрані нами в зв’язку з наданням послуг відповідно до Ліцензійної угоди. Дані можуть зберігатися й після закінчення строку дії Вашої ліцензії, що дозволить Вам швидко й зручно поновити дію ліцензії. Статистична інформація в стиснутій і анонімній формі, а також інші дані від ESET LiveGrid® можуть оброблятися для статистичних цілей.

ESET впроваджує відповідні технічні та організаційні заходи, щоб забезпечити безпеку на тому рівні, якій відповідає потенційним ризикам. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб постійно забезпечувати конфіденційність, цілісність, доступність і стійкість систем обробки і сервісів. Однак у випадку витоку конфіденційної інформації, що загрожує Вашим правам та свободам, ми готові сповістити про це відповідний наглядовий орган, а також суб’єктів захисту персональних даних. Як суб’єкт захисту персональних даних Ви маєте право подавати скарги до вищестоящих органів влади.

Права суб’֦єкта захисту персональних даних

ESET є суб'єктом регулювання відповідно до законів Словацької Республіки. Також для нас є обов'язковими законодавчі акти Європейського Союзу. Як суб’єкт захисту персональних даних Ви маєте такі права:

право запитувати доступ до персональних даних від ESET;

право на уточнення персональних даних у разі їх неточності (також у Вас є право доповнити неповні персональні дані);

право надіслати запит на видалення персональних даних;

право надіслати запит на обмеження обробки персональних даних;

право не погоджуватися з обробкою даних, а також

право забезпечити можливість переносу даних.

Якщо Ви бажаєте скористатися Вашими правами як суб’єкта захисту даних або маєте питання чи застереження, надішліть нам повідомлення за такою адресою:

ESET, spol. s r. o.
Data Protection Officer
Einsteinova 24
85101 Bratislava
Slovak Republic
dpo@eset.sk