Інсталяція в автономному режимі

Після запуску інсталяції в автономному режимі (файл .exe) майстер інсталяції допоможе вам виконати налаштування.

INSTALLATION_WELCOME

1.Виберіть мову з розкривного меню й натисніть Продовжити. Зачекайте кілька хвилин, доки завершиться завантаження інсталяційних файлів.

2.Прочитайте та прийміть ліцензійну угоду з кінцевим користувачем.

3.Наступний крок — вибрати параметр активації. Під час інсталяції новішої версії поверх попередньої ліцензійний ключ уводиться автоматично.

4.Виберіть налаштування для системи зворотного зв’язку ESET LiveGrid® і виявлення потенційно небажаних програм. Умовно шкідливе ПО або потенційно небажані програми (PUA, Potentially Unwanted Application) — це широка категорія програмного забезпечення, яке не можна однозначно віднести до шкідливого ПЗ за аналогією з такими безумовно шкідливими програмами, як віруси або трояни. Більш докладну інформацію див. в розділі Потенційно небажані програми.

5.Виберіть налаштування для участі в програмі підвищення якості програмного забезпечення. Якщо ви приймаєте участь у програмі підвищення якості програмного забезпечення, до ESET надсилаються анонімні дані про використання ваших продуктів. Зібрані дані допоможуть нам удосконалити продукт. У жодному разі ми не надаємо ці дані третім сторонам. Яку інформацію ми збираємо?

6.Натисніть Інсталювати, щоб розпочати процес інсталяції. На це може знадобитися певний час.

7.Натисніть кнопку Готово, щоб вийти з майстра інсталяції.

note

ПРИМІТКА

Після інсталяції та активації продукту починається завантаження модулів. Триває запуск програми захисту. Поки завантаження не завершиться, деякі функції можуть працювати не в повній мірі.

note

ПРИМІТКА

Якщо ви маєте ліцензію, яка передбачає можливість інсталяції інших версій продукту, виберіть те, що вам потрібно. Щоб докладніше дізнатися про функції кожного окремого продукту, натисніть тут.