Інсталяція

Існує кілька способів інсталяції ESET Smart Security Premium на комп’ютері. Способи інсталяції можуть відрізнятися залежно від країни й засобів розповсюдження.

Live installer – можна завантажити з веб-сайту ESET. Інсталяційний пакет універсальний для всіх мов (бажану мову потрібно вибрати). Інсталятор Live installer – це файл невеликого розміру; додаткові файли, необхідні для інсталяції ESET Smart Security Premium, буде завантажено автоматично.
 

Інсталяція в автономному режимі – інсталяція продукту з компакт-/DVD-диска. Цей тип інсталяції передбачає використання файлу з розширенням .exe, який більший за розміром, ніж файл Live installer, і не потребує підключення до Інтернету або додаткових файлів для завершення інсталяції.

important

Увага!

Перш ніж інсталювати ESET Smart Security Premium, переконайтеся, що на комп’ютері відсутня будь-яка інша антивірусна програма. Якщо на комп’ютері інстальовано кілька антивірусних програм, вони можуть конфліктувати одна з одною. Рекомендується видалити із системи інші антивірусні програми. Див. статтю бази знань ESET, у якій представлений список засобів видалення типового антивірусного ПЗ (доступно англійською та кількома іншими мовами)..