Додаткові параметри сканування

У цьому вікні можна вказати розширені параметри для запланованої перевірки комп’ютера. У розкривному меню можна вибрати дію, що виконуватиметься автоматично після завершення сканування:

Завершити роботу: комп’ютер вимикається після завершення сканування.

Перезавантажити: після завершення сканування всі відкриті програми закриваються, а комп’ютер перезавантажується.

Режим сну: сеанс зберігається, а комп’ютер переводиться в режим зниженого енергоспоживання, щоб можна було швидко відновити роботу.

Режим глибокого сну: всі запущені в оперативній пам’яті процеси зберігаються в окремому файлі на жорсткому диску. Комп’ютер вимикається, проте після запуску він відновлює попередній робочий стан.

Нічого не робити: після завершення сканування жодна дія не виконується.

note

Примітка

Зверніть увагу, що в режимі сну комп’ютер усе одно працює. Базові функції продовжують виконуватися, споживаючи енергію батареї (якщо комп’ютер живиться від неї). Щоб зберегти заряд, наприклад, коли ви залишили місце роботи, рекомендується користуватися режимом глибокого сну.

Виберіть параметр Дію не може бути скасовано користувачем, щоб користувачі без відповідних повноважень не могли переривати дії, що виконуються після сканування.

Виберіть параметр Перевірка може бути зупинена користувачем на (хв), щоб надати деяким користувачам можливість призупиняти сканування комп’ютера на визначений період часу.

Також див. розділ Хід сканування.