Рекомендація продукту ESET другу або подрузі

У цій версії ESET Smart Security Premium передбачено бонуси за залучення нових користувачів, щоб заохотити вас ділитися враженнями від продукту ESET із членами родини або друзями. Ви можете залучати нових користувачів навіть із продукту, який активовано пробною ліцензією. Якщо ви використовуєте пробну версію, за кожного успішно залученого користувача (реферала), який у кінцевому підсумку активує продукт, ви й ваш друг (подруга) отримаєте додатковий час користування пробною ліцензією.

Ви можете запросити користувачів, використовуючи для цього інстальований ESET Smart Security Premium. Продукт, який ви можете рекомендувати, залежить від продукту, з якого ви надаєте рекомендації. Див. таблицю нижче.

Ваш інстальований продукт

Продукт, який ви можете порекомендувати

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Рекомендація продукту

Щоб надіслати реферальне посилання, виберіть пункт Запросіть друга в головному меню ESET Smart Security Premium. Клацніть Поділитися реферальним посиланням. Ваш продукт згенерує реферальне посилання, яке буде відображатись у новому вікні. Скопіюйте посилання й надішліть його членам родини та друзям. Є декілька способів поділитися реферальним посиланням безпосередньо з продукту ESET, які представлено параметрами Поділитися в Facebook, Запросіть користувачів із контактів Gmail і Поділитися в Twitter.

Коли ваш друг бо подруга перейдуть за надісланим вами реферальним посиланням, для них буде відкрито веб-сторінку, де вони зможуть завантажити продукт безпеки й БЕЗКОШТОВНО використовувати його ще один місяць. Як користувач пробної версії ви отримаєте сповіщення для кожного реферального посилання, за яким було виконано активацію, після чого термін дії вашої ліцензії буде автоматично подовжено ще на місяць БЕЗКОШТОВНОГО захисту. У такий спосіб ви можете БЕЗКОШТОВНО подовжити дію ліцензії для продукту безпеки на термін до 5 місяців. Кількість реферальних посилань, за якими було виконано активацію, можна перевірити у вікні Запросіть друга вашого продукту ESET.