Профілі

Менеджер профілів використовується у двох розділах ESET Smart Security Premium: Сканування комп’ютера за вимогою й Оновлення.

Сканування комп'ютера

Потрібні параметри сканування можна зберегти для майбутнього використання. Рекомендується створити окремі профілі (з різними об’єктами сканування, способами сканування та іншими параметрами) для кожного типу сканування, які регулярно застосовуються.

Щоб створити новий профіль, відкрийте вікно додаткових параметрів (F5) і натисніть Обробник виявлення > Сканування на шкідливе ПЗ > Сканування комп’ютера за вимогою > Список профілів. У вікні Менеджер профілів міститься розкривне меню Вибраний профіль зі списком наявних профілів перевірки й опцією для створення нового. Щоб створити профіль, який точно відповідатиме вашим вимогам, ознайомтесь із вмістом розділу Налаштування параметрів підсистеми ThreatSense, у якому окремо описуються функції кожного параметра сканування.

note

Примітка

Припустімо, що вам потрібно створити власний профіль сканування, для якого частково підходить конфігурація функції Сканування комп’ютера, але ви не бажаєте сканувати упаковані або потенційно небезпечні програми й додатково хочете застосувати параметр Ретельна очистка. Введіть ім’я нового профілю у вікні Менеджер профілів і натисніть Додати. Виберіть новий профіль у розкривному меню Вибраний профіль і відкоригуйте решту параметрів відповідно до своїх потреб. Потім натисніть OK, щоб зберегти свій новий профіль.

Оновлення

Редактор профілів у розділі параметрів оновлення дає змогу користувачам створювати нові профілі оновлення. Створювати й використовувати власні спеціальні профілі (відмінні від стандартного Мій профіль) слід лише тоді, коли на комп’ютері застосовується кілька способів підключення до серверів оновлення.

Наприклад, портативний комп’ютер, як правило, підключається до локального сервера (дзеркала) в локальній мережі, а в разі відключення від неї (під час відрядження) завантажує оновлення безпосередньо із серверів оновлення ESET. При цьому можуть використовуватися два профілі: перший – для з’єднання з локальним сервером, другий – для підключення до серверів ESET. Налаштувавши ці профілі, перейдіть до меню Інструменти > Завдання за розкладом і змініть параметри завдання оновлення. Призначте один профіль первинним, а інший вторинним.

Профіль оновлення: профіль оновлення, який зараз використовується. Щоб змінити його, виберіть інший профіль із розкривного меню.

Список профілів: дає змогу створювати й видаляти профілі оновлення.