Виключення для веб-сайту

Щоб додати виключення для веб-сайту, виберіть Параметри > Інструменти захисту > Батьківський контроль, а тоді натисніть опцію Додати виключення для веб-сайту.

PAGE_SETTINGS_PARENTAL

У полі URL-адреса веб-сайту введіть відповідні дані та виберіть MAIN_SETTING_ICON_ALLOW (дозволено) або MAIN_SETTING_ICON_DENY (заблоковано) для кожного облікового запису користувача, а тоді натисніть OK, щоб додати адресу до списку.

PANEL_PARENTAL_WEBPAGES

Щоб видалити URL-адресу зі списку, натисніть Параметри > Інструменти захисту > Батьківський контроль. Після цього в полі відповідного облікового запису користувача відкрийте меню Заблокований вміст і налаштування, виберіть вкладку Виключення, знайдіть потрібний варіант і натисніть Видалити.

PANEL_PARENTAL_WEB_EXCEPTIONS

У списках URL-адрес не можна використовувати спеціальні символи * (зірочка) та ? (знак запитання). Наприклад, адреси веб-сторінок із кількома TLD потрібно вводити вручну (examplepage.com, examplepage.sk тощо). Додаючи домен до списку, увесь його вміст разом із субдоменами (наприклад, sub.examplepage.com) буде заблоковано або дозволено залежно від вибраної дії на основі URL-адреси.

note

ПРИМІТКА

Блокування або відкриття доступу до окремих сторінок може бути ефективнішим, ніж аналогічні дії з категорією веб-сторінок. Будьте уважні, коли змінюєте ці налаштування та додаєте категорію/веб-сторінку до списку.