Чорний список/білий список/список виключень

Щоб забезпечити захист від небажаної електронної пошти, ESET Smart Security Premium дає можливість розподілити адреси електронної пошти по спеціалізованих списках. Білий список містить адреси електронної пошти, які вважаються безпечними. Повідомлення, отримані від користувачів із білого списку, завжди доступні в папці вхідної пошти. Чорний список містить адреси електронної пошти, класифіковані як спам, і всі повідомлення від відправників із чорного списку позначаються відповідно. Список виключень містить адреси електронної пошти, які завжди перевіряються на спам, і може містити також адреси з небажаних поштових повідомлень, замаскованих як не спам.

Усі списки можна редагувати в головному вікні ESET Smart Security Premium у розділі Параметри > Інтернет і електронна пошта > Захист поштового клієнта > Адресні книги антиспаму > Чорний список/білий список/список виключень. Для цього в діалоговому вікні кожного списку доступні кнопки "Додати", "Редагувати" й "Видалити".

PANEL_SMON_EDIT_WLBL

За замовчуванням ESET Smart Security Premium додає всі адреси з адресної книги підтримуваних поштових клієнтів до білого списку. Чорний список за замовчуванням пустий. За замовчуванням список виключень містить лише особисті адреси користувача.